شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: بصیرت و ولایتمداری دو عامل اساسی خلق حماسه سیاسی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احد آزادی خواه ظهر دوشنبه در همایش بزرگ حماسه حضور در سالن ورزش شهید عباد خدارحمی نهاوند اظهار داشت:


در انتخابات، مردم با اراده و اختیار خود کشور را اداره می‌کنند این در حالی است که در دوره پهلوی و قبل از آن دولت‌های مختلف از سوی استعمارگران انتخاب می‌شدند.

آزادی خواه افزود: بر اساس اصل ششم قانون اساسی ریاست جمهوری، مجلس، شوراها و شورای خبرگان به صورت مستقیم یا غیر مستقیم توسط مردم انتخاب شده و بنابراین مردم باید در انتخابات نقش‌آفرینی کنند زیرا شرعا و عقلا حضور در انتخابات واجب است.

وی با با بیان اینکه انتخاب شعار امسال به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی به دلیل درگیری ما در جنگ اقتصادی است، تصریح کرد: دشمن از تحریم‌های مختلفی علیه ما استفاده کرده تا اقتصاد کشور را فلج کند اما خوشبختانه پرچم ایران پرفروغ‌تر از گذشته برافراشته شده است.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند عنوان کرد: اهل تفکر بودن،‌ ظاهربین نبودن و فهم پیچیدگی‌ها و عبرت‌های تاریخ از جمله مواردی است که زمینه‌ساز بصیرت خواهد بود.

افرادی که دچار ریزش می‌شوند، بزرگ‌ترین تهدید برای انقلاب هستند

آزادی خواه  با اشاره به اینکه هر انقلاب با گذر از مبدا خود ریزش‌ها و رویش‌هایی را دارد، ابراز کرد: افرادی که دچار ریزش می‌شوند، بزرگ‌ترین تهدید برای انقلاب محسوب می‌شود، زیرا این افراد در گذر زمان از مسیر اصلی خود دور شده و در حال حاضر بهترین اهرم فشار بر انقلاب هستند که نمونه آن را می‌توان در انتخابات سال 88 دید.

آزادی خواه ادامه داد: ملت ایران اگرچه هشت سال درگیر جنگ تحمیلی نظامی بودند اما در بحث جنگ نرم در سال 88 فتنه‌هایی رخ داد که پس از 8 ماه با بصیرت مردم و رهنمودهای مردمی این فتنه‌ها بر ملا شد.

وی در پایان سخنانش گفت: بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری صرفا تعداد آمار زیاد رای، ملاک نیست بلکه باید علاوه بر این مشارکت گسترده و فراگیر انتخابات قانونی انجام شود و سلامت انتخابات از نظر مردم حس شود.
:: برچسب‌ها: مراسمات نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : سه‌شنبه ٢۱ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد