شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: رئیس ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در استان همدان گفت: شرایط فعلی کشور در عرصه سیاسی و اقتصادی بحرانی و خطرناک است و تنها راه نجات آن مدیریت جهادی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید احمد حسنی حلم شامگاه دوشنبه در جمع تعدادی از فرهنگیان شهرستان نهاوند در مسجد علمیه سر خیابان اظهار داشت:


شرایط فعلی کشور در عرصه سیاسی و اقتصادی بحرانی و خطرناک است و تنها راه نجات آن مدیریت جهادی است.

حسنی حلم گفت: مردم در انتخابات سال جاری با حضور گسترده و بی نظیر خود حماسه سیاسی را عملی می کنند.

وی گفت: جایگاه ایران در عرصه های مختلف سیاسی بین المللی تضعیف شده و مناسبات کشور ما با برخی کشورهای خارجی دچار مشکل شده است که ادامه این وضعیت به سود کشور و ملت ایران نیست.

رئیس ستاد مردمی محمد باقر قالیباف در استان همدان عنوان کرد: کسی که وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری می شود باید از توانمندی، تجربه، سواد و دانش خود نهایت استفاده را ببرد و کشور را به سمت توسعه و پیشرفت هدایت کند.

حسنی حلم ادامه داد: فرد منتخب باید شرایط بحرانی و  پیچیده حال حاضر را به خوبی درک کرده و با برنامه مدون و اصولی با بهره گیری از همه نیروهای متعهد و سلایق مختلف برای جبران کوتاهی ها و رفع مشکلات وارد عمل شود.

وی گفت: کشور نیازمند مدیریت جهادی است و این همان مدیریتی است که مردم ایران به دنبال آن هستند و تاکنون در کشور اجرا نشده است.

رئیس ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در استان همدان با بیان اینکه مدیریت جهادی یعنی گذشت و ایثار و تعهد و توانمندی، گفت: بهره گیری از تمام ظرفیت ها و شناخت کامل از وضعیت موجود راهکارهای نجات از بن بست فعلی است.

سید احمد حسنی حلم گفت: آنچه که مقام معظم رهبری بر روی آن تأکید دارد ارتقا وضع معیشتی مردم و مدیریت صحیح اقتصادی کشور برای حل مشکلات مردم و اقتدار و عزت ایران اسلامی در عرصه بین المللی است.

حسنی حلم عنوان کرد: مردم ایران با بصیرت و بینش و ضمن تبعیت از دستورات مقام معظم رهبری در روز 24 خرداد در پای صندوق های رای حاضر می شوند و با انتخاب گزینه اصلح و لایق راه جدید برای توسعه و شکوفایی ایران اسلامی باز می کنند.
:: برچسب‌ها: انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران, وزارت کشور
ن : حسین صادقی
ت : پنجشنبه ٩ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد