شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

مهدی سنایی' روز سه شنبه در نشست توجیهی بازرسان ویژه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با بیان اینکه مجموع رد صلاحیت ها در شوراهای شهر کمتر از ۱۰ نفر است گفت: در شهرستان رزن و اسدآباد هیچ نامزدی رد صلاحیت نشد و بیشترین رد صلاحیت ها مربوط به شهرستان کبودراهنگ و بهار است.

وی با بیان اینکه:


۹۸ درصد از رد صلاحیت ها در روستاها به دلیل نداشتن مدرک تحصیلی لازم بوده است افزود: در روستاهای استان همدان ۴۰۵ نفر تایید صلاحیت نشده اند که بیشتر به دلیل نداشتن مدرک تحصیلی لازم است.
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: در استان همدان شش هزارو ۳۲۹ نفر برای شوراهای شهر و روستا نام نویسی کردند که از این تعداد پنج هزار و ۷۳۸ نفر تایید صلاحیت شدند و ۱۸۶ نفر انصراف دادند.
سنایی اظهار داشت: در استان همدان سه هزار و ۳۱۴ نفر برای شوراهای شهر و روستا عضو اصلی و علی البدل انتخاب می شوند.
وی اضافه کرد: در شهر همدان ۱۵ کرسی ، ملایر ۱۱ کرسی ، اسدآباد و نهاوند ۹ کرسی ، هفت کرسی در سایر شهرها ، پنج کرسی در هر یک از مراکز و سه کرسی در روستاها برای شوراها انتخاب می شوند.
سنایی با بیان اینکه هیات نظارت در ۹ مرکز شهرستان و ۲۵ مرکز در انتخابات فعالیت دارند گفت: در تایید صلاحیت ها هیچ گونه فشاری از طرف هیچ نماینده ای وجود نداشت.
وی اضافه کرد: همه مسوولان انتخابات وظیفه سنگینی به دوش دارند و از همه قواعد باید باخبر باشند و در اجرای انتخابات اگر قاعده ای رعایت نشود باید گزارش دهند.
:: برچسب‌ها: مجلس شورای اسلامی, مهدی سنایی نماینده مردم نهاوند, انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : چهارشنبه ٢٢ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد