شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

محمدباقر قالیباف کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه در 24 خرداد ما در کشور نه ارباب می خواهیم نه نوکر، گفت: ما برای حل مشکلات مردم یک مدیر جهادی خدمتگزار فرهنگ جهاد و شهادت می‌خواهیم.

 محمدباقر قالیباف کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر روز چهارشنبه در:


آخرین روز تبلیغات در جمع مردم کرج در ورزشگاه شهید کیانپور طی سخنانی در پاسخ به ابراز احساسات و محبت مردم کرج اظهار داشت: نمی‌توانم این محبت های شما مردم شهیدپرور کرج که ایران کوچک هستید، پاسخ گویم.

وی گفت: یکی از سختی های من این بود که در یکماه گذشته از پشت بلندگو با مردم صحبت کنم، حرف زدن با بچه های جبهه و جنگ سازگاری ندارد.

قالیباف ابراز امیدواری کرد: در 25 خرداد شرایطی فراهم شود که بتواند با کار و تلاش پاسخگوی محبت جوانان باشد.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: امیدوارم 24 خرداد روز حماسه سیاسی، روز پایان دادن به کینه‌توزی‌ها، اختلافات، وعده های غیرعملی و همچنین روز پایان دادن به ظلم، دروغ و ریا از اجتماع باشد.

وی ابراز امیدواری کرد: در حماسه سیاسی خرداد ماه تدابیر بر زمین مانده مقام معظم رهبری را عملی کنم و به دغدغه های مردم که مسئولان جوابگو نبودند، توجه شود.

قالیباف تصریح کرد: در 24 خرداد باید تلاش کنیم که به این جریان پایان دهیم و نگذاریم شرایط موجود ادامه یابد و نه برگشت به گذشته که اشرافی‌گری تحجر در کشور بود.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما آمده ایم که بگوییم در 24 خرداد ما در کشور نه ارباب می خواهیم نه نوکر، بلکه یک مدیر جهادی خدمتگزار فرهنگ جهاد و شهادت برای حل مشکلات مردم می خواهیم.

وی ادامه داد: ما آمده ایم تا با فضل الهی دولتی شکل بگیرد که آرمان های امام(ره) شهدا و مقام معظم رهبری را به قوت پیش ببریم.

قالیباف با بیان اینکه ما آمده ایم تا بگوییم در کشور حاکمیت دوگانه وجود ندارد، گفت: یک حاکمیت در کشور وجود دارد و آن هم خواسته مردم، مقام معظم رهبری و تحقق آرمان های اسلامی است، ما آمده ایم وعده کنیم که قانون اساسی اختیارات لازم را برای اداره جامعه دارد و هیچ بهانه ای نیست.

کاندیدای ریاست جمهوری بیان کرد: ما آمده ایم که به ملتِ شجاع، انقلابی، ولایت‌مدار و عاشق شهادت و خدمت بگوییم که دولتی را با فرهنگ جهادی پیش خواهیم برد و باغیرت جوانان ظرف دو سال سامانه اقتصادی کشور را سامان می دهیم.

وی ادامه داد: آمده ایم که بگوییم این دولت جهادی انقلابی، دولتی در بستر عقلانیت، معنویت و عدالت است و به حول و قوه الهی چنان دولتی باشد که وقتی جوانان، زنان، کارگران، کشاورزان، بازرگانان، دانشجویان، جانبازان و خانواده شهدا که همه چیزشان را برای انقلاب دادند، به آن نگاه کنند، در آن خود را ببینند و احساس امید به آینده داشته باشند.

قالیباف یادآور شد: امروز آمده ام به شما مردم شهیدپرور در شهرستان کرج عرض کنم که با شما همان پیمان و عهدی را می بندم که با دوستان خود در پشت خاکریزها برای حل مشکلات و پیروزی بستم. امروز همدل و همزبان با همبستگی محکم به حول محور ولایت برای یک زندگی رزمانی و با شرافت در کشور تلاش می کنیم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تصریح کرد: آمده ام به عنوان یک روستازاده و کسی که در یک خانواده مستضعف زندگی کرد و به برکت این نظام جرأت کرد تا پا در میدان بگذارد، تلاش کنم و مشکلات را برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه من به همه جامعه ایران اسلامی، خانواده شهدا و بیش از همه به جوانان این کشور مدیون هستم، گفت: انشاءالله همان فرصتی که انقلاب در دهه اول در اختیار من گذاشت، این فرصت را برای شما جوانان فراهم کنم و انشاءالله راه امام(ره) و شهدا را پیش ببریم.

قالیباف در جمع مردم کرج سخنان خود را با گفتن یا علی(ع) و یا حسین(ع) پایان داد.

به گزارش مهر، قالیباف تا ساعاتی دیگر در جمع مردم تهران واقع در میدان فلسطین سخنرانی خواهد کرد.
:: برچسب‌ها: اخبار روز ایران, انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران, وزارت کشور
ن : حسین صادقی
ت : پنجشنبه ٢۳ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد