شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: امام جمعه نهاوند گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات برای کشور در مقابل دشمنان مصونیت ساز خواهد بود.

حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت:


وقتی به وظیفه شرعی و دینی که همان حضور درانتخابات است عمل کنیم خداوند خودش امور را اصلاح می کند.

مغیثی گفت: حضور و  شرکت حداکثری  در انتخابات تداوم حرکت راه امام و شهدا است و هر چه این انتخابات با صلابت و شکوه فراوان تر برگزار شود ایران اسلامی در مقابل خطرات و توطئه دشمنان مقاوم و محکم تر ایستادگی خواهد کرد.

وی افزود: در حال حاضر تمام شبکه های وابسته به امریکا و رژیم صهیونیستی در حال توطئه و برنامه ریزی برای تبلیغات سو علیه  جمهوری اسلامی ایران هستند تا ضمن بردن انتخابات به حاشیه اقدامات و حرکات فتنه 88 را ادامه دهند.

وی گفت: حضور حماسی مردم ایران نقشه های آنان را نقش بر آب خواهد کرد.

امام جمعه نهاوند عنوان کرد:  شرکت و حضور  حداکثری و انتخاب کاندیدای  اصلح از مطالبات جدی مقام معظم رهبری است و باید این دو خواسته مهم همزمان محقق شود.

وی گفت: وقتی مردم با حضور و مشارکت بی نظیر  حماسه سیاسی را خلق کردند، انتخاب کاندیدای  اصلح نیز می تواند چالش ها و مشکلات فعلی کشور را برطرف کند.

حجت الاسلام عباسعلی مغیثی اتفاق بزرگ تاریخ ایران اسلامی و خلق حماسه سیاسی را تنها با حضور پرشور، جدی، آگاهانه و با بصیرت مردم امکان پذیر دانست و افزود: مردم پشتیبان نظام هستند و نظام سیاسی همواره در تمام عرصه ها مقتدرانه ظاهر شده است.
:: برچسب‌ها: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : پنجشنبه ٢۳ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد