شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: فرماندار نهاوند از برگزاری دوره آموزشی کاربران رایانه انتخابات در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی مولوی عصر سه شنبه در حاشیه برگزاری این دوره در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت:


دوره آموزشی یک روزه کاربران رایانه انتخابات، امروز در شهرستان نهاوند برگزار شد.

مولوی ادامه داد: در این دوره بیش از 350 نفر از کاربران رایانه توسط کارشناسان آموزشهای لازم را در زمینه انتخابات فرا گرفتند.

وی گفت: کاربران رایانه مسئولیت برگزاری انتخابات در 193 شعبه اخذ رأی در  شهرستان و روستاهای شهرستان نهاوند را بر عهده دارند.

وی گفت: تاکنون چندین مانور و جلسات آموزشی در حوزه‌های مختلف، ویژه دست اندرکاران امر انتخابات برگزار شده که بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته تا روز انتخابات ادامه خواهد داشت.

فرماندار نهاوند اظهار داشت: آموزش عوامل اجرایی و دست اندرکاران انتخابات می تواند از گسترش شایعات و شائبه های انتخاباتی پیشگیری کرده و مانع بوجود آمدن حواشی و حوادث پس از برگزاری انتخابات شود.

مجتبی مولوی در ادامه با اشاره به حضور باشکوه مردم نهاوند در انتخابات های گذشته گفت: مردم نهاوند در انتخابات گذشته از لحاظ حضور در انتخابات از رتبه های نخست استان همدان و غرب کشور بوده است.

مولوی  عنوان کرد: همه باید با رعایت اصول تقوا و امانتداری در انجام وظایف نهایت سعی و تلاش خود را انجام داده  و  انتخابات را با جدیت و هماهنگی بهتر برگزار کنیم.

وی افزود: مسئولین و مردم تمام توان و امکانات لازم را برای خلق بی نظیر حماسه سیاسی به کار گرفته اند تا بار دیگر دشمنان انقلاب و اسلام را در اجرای توطئه سخیف خود با شکست روبرو کنند.
:: برچسب‌ها: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : پنجشنبه ٢۳ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد