شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند– خبرگزاری مهر: فرماندار نهاوند گفت: تاکنون 62 نفر از کاندیداهای شوراهای شهرستان نهاوند انصراف داده اند.

مجتبی مولوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در شهر نهاوند 82 نفر برای حضور در انتخابات شوراها ثبت نام کرده اند که در نهایت:


سه نفر رد صلاحیت و 12 نفر انصراف داده اند تا در نهایت 67 نفر برای انتخابات شورای شهر نهاوند باقی بمانند.

مولوی گفت: در شهر گیان 28 نفر برای حضور در انتخابات شورای شهر ثبت نام کرده اند که تا کنون پنج نفر آنها انصراف داده اند.

 وی ادامه داد: برای چهارمین دوره انتخابات شورهای شهر و روستا در شهرستان نهاوند 969 نفر ثبت نام کرده اند که در پایان 883 نفر تایید صلاحیت، 41 نفر رد صلاحیت و 45 نفر هم انصراف داده اند.

فرماندار نهاوند عنوان کرد: در بخش مرکزی شهرستان نهاوند 379 نفر برای انتخابات شوراها ثبت نام کردند که بعد از پایان کار هئیت های اجرایی و نظارت 348 نفر تأئید صلاحیت، 25 نفر رد صلاحیت و شش نفر هم از حضور در انتخابات شوراها انصراف داده اند.

مجتبی مولوی آمار ثبت نام کنندگان داوطلبان شوراها در بخش خزل نهاوند را 292 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 266 نفر تایید صلاحیت، 11 نفر رد صلاحیت و 15 نفر هم انصراف داده اند.

مولوی با اعلام اینکه در بخش گیان 72 نفر برای حضور در انتخابات شوراها ثبت نام کرده اند، اضافه کرد: از این تعداد 65 نفر تایید صلاحیت شدند و هفت نفر نیز انصراف خود را از این انتخابات اعلام کردند.

وی ادامه داد: در بخش زرین دشت 84 نفر جهت حضور در انتخابات شوراها ثبت نام کرده اند که در نهایت 82 نفر تأئید صلاحیت و دو نفر هم رد صلاحیت شده اند.

فرماندار نهاوند در پایان اظهار داشت: انتخابات چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا روز 24 خرداد در 145 روستا و چهار شهر شهرستان نهاوند برگزار می شود.
:: برچسب‌ها: شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : پنجشنبه ٢۳ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد