شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی همدان گفت: در طول یک هفته فرصت قانونی تبلیغات 50 مورد تخلف به هیئت عالی نظارت گزارش شد که به همه آنها رسیدگی کردیم و تذکرات لازم داده شد.

مهدی سنایی  با بیان اینکه انتخابات شوراها هم در استان همدان پرشور است اظهار داشت:


نزدیک به 6 هزار نفر از کاندیداهای تأیید صلاحیت شده در انتخابات با سلایق و گرایش‌های مختلف در استان حضور دارند.

وی ادامه داد: شوراها ساختارهای مهمی هستند که تجربه خوبی از کارآمدی و ناکارآمدی در طول سه دوره گذشته داشتند و تصویر روشنی پیش پای مردم برای انتخاب افراد اصلح می‌گذارد.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان همدان افزود: مردم در همه شهرها و روستاهای استان در 900 حوزه روستایی و 34 حوزه شهری پای صندوق‌های رأی برای انتخاب شوراها خواهند رفت.

وی در ادامه به فرصت یک هفته‌ای تبلیغات کاندیداهای شوراها در سطح استان اشاره کرد و یادآور شد: کاندیداهای شوراها فعالیت تبلیغاتی گسترده‌ای را در طول یک هفته فرصت قانونی انجام دادند و 50 مورد تخلف جزئی تبلیغاتی به هیئت عالی نظارت گزارش و به همه آنها رسیدگی شد.

سنایی خاطرنشان کرد: شوراهای نظارت در شهرستان‌ها به این موارد رسیدگی کردند و به کاندیداها تذکرات لازم را دادند.

وی اضافه کرد: امیدواریم در روز جمعه 24 خرداد نیز شکوه ایران اسلامی را به نمایش بگذاریم.
:: برچسب‌ها: مهدی سنایی نماینده مردم نهاوند, انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : جمعه ٢٤ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد