شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

 

نهاوند - خبرگزاری مهر: سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: حضور ملت ایران در پای صندوق های رای اوج ولایتمداری بود.

حجت الاسلام حسین گروسی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت:


حضور با صلابت مردم ایران در پای صندوق های رای نشان ازغیرت، تعصب و ولایتمداری است و هر برگ رای ملت تیری بود که به چشم بدخواهان و دشمنان نظام اسلامی پرتاب می شد.

وی گفت: مردم با حضور گسترده در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی صیانت کرده و استکبار جهانی و معاندین نظام اسلامی را در رسیدن به اهداف شوم خود مأیوس کردند.

وی افزود: پیام حضور مردم ایران در انخابانت 24 خرداد برای دنیا و دشمنان قسم خورده غرب و صهیونیسم این بود که تحریم ها و فشارهای اقتصادی ظالمانه در حق این ملت هیچ تأثیری نداشته بلکه اراده آن ها را در ادامه مسیر عزتمند انقلاب اسلامی پرتوان کرده است.

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند ادامه داد: دشمنان نظام با تلاش‌های گسترده و تبلیغات وسیع خود کوشیدند که مردم از حضور در انتخابات منصرف شوند، اما حضور بیش از  70 درصدی مردم در این انتخابات همه نقشه‌های آنها را خنثی کرد.

حجت الاسلام حسین گروسی در پایان عنوان کرد: شرایط ما امروز تدافعی نیست بلکه تهاجمی است و  دشمنان بدانند اگر بخواهند علیه نظام اسلامی و ملت ایران توطئه کنند عکس العمل نظام اسلامی جبهه استکبار را درهم خواهد شکست.
:: برچسب‌ها: سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند, شهر خبر, انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : دوشنبه ٢٧ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد