شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند گفت: آموزش توام با پرورش آموزه های دینی سبب حفظ هویت فردی و اجتماعی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا تکلو در این مراسم که بعداز ظهر سه شنبه در سالن نمازخانه آموزش و پرورش نهاوند برگزار شد، اظهار داشت:


در مسابقات فرهنگی و هنری سال جاری که در دو بخش دانش آموزی و فرهنگی برگزار شد در مجموع بیش از 15 هزار نفر از دانش آموزان و فرهنگیان شرکت کردند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند گفت: در این مسابقات 45 دانش آموز و چهار نفر از فرهنگیان موفق شدند در رشته های مختلف هنری و فرهنگی رتبه های اول تا وسوم را بدست آورند.

تکلو بیان داشت: این مسابقات در رشته‌های قرآنی شامل حفظ، مفاهیم و تفسیر، نهج البلاغه و احکام، قرائت، انشای نماز و اذان و در بخش هنرهای دستی، تجسمی و ادبی برگزار شده است.

وی افزود: آموزش به تنهایی سعادت افراد را تضمین نمی کند بلکه باید با پرورش درست آموزه های دینی، فرهنگ بومی و ملی همراه باشد تا موجب حفظ هویت فردی و اجتماعی افراد شود.

مدیر آموزش و پرورش نهاوند ادامه داد: با آغاز تابستان و ایام اوقات فراغت دانش آموزان، اداره آموزش و پرورش نهاوند با ایجاد پایگاه اوقات فراغت و تهیه برنامه های ورزشی تربیتی و آموزشی در تلاش است تا دانش آموزان از این ایام به بهترین نحوه بهره مند شوند.

علیرضا تکلو عنوان کرد: تقویت فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی در مدارس اهمیت زیادی دارد و در این مسیر نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم.

تکلو در پایان سخنانش اظهار داشت: امروز دشمنان برای کمرنگ کردن فرهنگ اسلامی و دینی تلاش می‌کنند و باید با تقویت فرهنگ دینی در دانش‌آموزان به مقابله با این ترفند دشمن برویم.
:: برچسب‌ها: اداره آموزش و پرورش شهرستان نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : چهارشنبه ٢٩ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد