شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

مدیر جهاد کشاورزی نهاوند گفت: ارزش تولیدات محصولات کشاورزی نهاوند سالانه بیش از 390 میلیارد تومان است.

احد ظفری اظهار کرد:


نهاوند به دلیل وجود اراضی حاصلخیز و تولید محصولات مختلف کشاورزی اعم از محصولات زراعی، باغی، لبنیات و شیلات به قطب کشاورزی و دامداری استان تبدیل شده است.

وی با اشاره به اینکه در نهاوند بیش از 17 هزار و 500 نفر در عرصه‌های مختلف کشاورزی اشتغال دارند، افزود: این شهرستان در تولید سه محصول حائز رتبه برتر کشور و در تولید 14 محصول حائز رتبه برتر استان همدان است.

مدیر جهاد کشاورزی نهاوند بیان داشت: یکی از مهمترین علل افزایش تولید محصولات کشاورزی انجام مکانیزاسیون در مراحل کاشت، داشت و برداشت محصولات است.

وی ادامه داد: مدیریت جهاد کشاورزی با برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ویژه کشاورزان و دامداران توانسته است تولیدکنندگان محصولات کشاورزی را با ارائه راهکارهای مناسب و مطلوب برای تولید بیشتر یاری کند.

ظفری یکی از عمده مشکلات کشاورزان را نبود صنایع تبدیلی و تولیدی و بسته‌بندی در تولید برخی محصولات عنوان کرد و افزود: با وجود زحمات فراوان کشاورزان، این دلالان و واسطه‌ها هستند که سود بالایی می‌برند.

وی خاطرنشان کرد: ارزش تولیدات محصولات کشاورزی نهاوند سالانه بیش از 390 میلیارد تومان است.
:: برچسب‌ها: اداره جهاد کشاورزی نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : چهارشنبه ٢٩ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد