شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند-خبرگزاری مهر: سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند با بیان اینکه برنامه های اوقات فراغت جوانان نهاوند 18 تیر آغاز می شود، گفت: طرح هسته‌های فرهنگی و بوستان فرهنگی در نهاوند برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر،حجت الاسلام حسین گروسی بعدازظر امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت:


برنامه‌های اوقات فراغت در دو بخش خواهران و برادران به منظور بالا بردن سطح فرهنگی و اجتماعی و مذهبی نسل نوجوان و جوانان از 18 تیرما امسال انجام می شود.

گروسی گفت: کلاس‌های اوقات فراغت با عنوان آموزش خانواده، گفتمان‌های دینی، مهارت‌های زندگی، شیوه‌های مناسب تربیت فرزندان و آموزش قرآن  در طول تابستان در شهرستان  نهاوند برگزارخواهدشد.

وی افزود: کلاس‌های آموزش قرآن در رشته‌های مختلف برای آقایان نیز در نظر گرفته شده و در مساجد هم برنامه‌های مناسبتی با حضور روحانیون برگزار می‌شود.

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند با اشاره به  اجرای طرح هسته‌های فرهنگی و بوستان فرهنگی درنهاوند نیز عنوان داشت: طرح هسته‌های فرهنگی برای افراد 15 تا 25 سال و طرح بوستان فرهنگی برای سنین هفت تا 14 سال از جمله برنامه‌های تابستان است که برگزار می‌شود.

 گروسی گفت: رفتار و کردار حضرت علی اکبر(ع)  یادآور حرکات و رفتار پیامبر خدا(ص) بود و همین عامل سبب شد تا در چهره او شخصیت پیامبر را مشاهده نمایند و با دیدن او یاد حضرت رسول(ص) را در ذهن‌ها زنده کنند.

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند در پایان اظهار داشت: حضرت علی اکبر(ع)، دارای شخصیتی شبیه به رسول خدا و شاخه‌ای از آن شجره طیبه و ریشه پاک بود و وارث همه خوبی‌های خاندان عصمت و طهارت به شمار می‌رفت.
:: برچسب‌ها: سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند, مراسمات نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : جمعه ۳۱ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد