شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

هئیت های اجرایی و عالی نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی  شهر و روستای استان همدان  کار بررسی و رسیدگی به شکایات کاندیدهای که  به نتایج و روند برگزاری انتخابات شوراها شکایت و اعتراض داشته اند  را آغاز کرده است.

 

حبیب قیاسی،مهرداد سعدی نژاد، جلال کاظمی،ارسلان سیف و یارولی سیف همچنان منتظر اعلام نظر مسئولین مربوطه در مورد شکایت خود هستند.

 

در جشن پیروزی حسن روحانی رئیس جمهور منتخب که در باغ  رستوران سه راهی دهفول  نهاوند برگزار شد مسعود رضی،اصغر جهانیان، محمد صامد جهانیان،صفی اله خرم آبادی،عبدالعلی ملکی و اله یار جلالوند  اعضا شورای شهر جدید نهاوند حضور داشته اند.

 

در هفته گذشته دو نفر در شهر نهاوند با حلق آویز کردن  به عمر خود پایان دادند.

 

با تلاش و پیگیری مهدی سنایی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی پاسگاه انتظامی شهرستان نهاوند که هشت سال پیش تعطیل شده بود دوباره بازگشایی می شود.

 

 اعضا شورای شهر جدید در حال ائتلاف هستند شنیده می شود تفکر و دیدگاه مسعود رضی،اصغر جهانیان، میترا دسته گلی،عبدالعلی ملکی،محمد صامد جهانیان و اله یار جلالوند به هم نزدیک تر است.

 

 

 

 

 
:: برچسب‌ها: شهر خبر, شورای شهر نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : شنبه ۱ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد