شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

هاوند - خبرگزاری مهر: به مناسبت میلاد با سعادت امام زمان(عج) مراسم "جشنواره شعر انتظار" در نهاوند برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند در این مراسم که ظهر شنبه در کانون شهید باهنر نهاوند برگزار شد گفت:


بارزترین خصوصیت مهدی موعود (عج) برپایی حکومت عدل الهی است که اعتقاد به معنویت نشات گرفته از اعتقاد درونی انسانها است و همه انسانها از هر مسلک و مذهبی به وجود آن منجی معتقدند و به نوعی انتظار ظهور او را دارند.

علیرضا تکلو گفت: اعتقاد به مهدویت موجب امید در دل مستضعفان و خوف و ترس در دلهای ظالمان و مستکبران عالم شده است و  بیداری اسلامی، پنجره ای برای ظهور صاحب الزمان است که انقلاب اسلامی ایران پرچمدار این موج در دنیا بوده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند بیان داشت: معارف عمیق مهدویت ضامن سلامت و سعادت جامعه و فرد فرد انسان‌هاست و اعتقاد به بشارت‌های پیامبران گذشته و ائمه دین(ع) افراد  را با انگیزه ومحب اهل بیت(ع)  را در جامعه پرورش می دهد.

در ادامه این مراسم شاعران حاضر در جشنواره  شعر انتظار که از شهرهای همدان، ملایر و نهاوند بودند، هر یک چکامه و غزلی برای عرض ارادت به ساحت مقدس امام زمان (عج) آماده کرده بودند و هر یک با توصیف حال منتظران امام عصر(عج)، اشعار خود را قرائت کردند.

در پایان نیز لوح یادبود به همراه تندیس جشنواره به تمام شرکت کنندگان اهدا شد.
:: برچسب‌ها: اداره آموزش و پرورش شهرستان نهاوند, مراسمات نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : یکشنبه ٢ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد