شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: امام جمعه نهاوند گفت: تبلیغات اسلامی از جمله نهادهایی است که با هدف اعتلای فرهنگ‌ دینی و ترویج آموزه های اسلام و شاخصه های اعتقادی و معنوی در کشور بنا نهاده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی ظهر شنبه در دیدار با پرسنل و کارکنان اداره تبلیغات اسلامی نهاوند در دفتر امام جمعه اظهار داشت:


در زمانی که دشمنان نظام اسلامی جنگ و شبیخون فرهنگی را با تمام امکانات و تجهیزات پیشرفته روز در عرصه های تکنولوژی رسانه ای و تبلیغاتی برعلیه جوانان و مردم ایران به کار گرفته اند سازمان تبلیغات اسلامی باید با هوشیاری و اجرای برنامه های مناسب تبلیغات دشمنان را خنثی کند.

مغیثی عنوان داشت: نقش و جایگاه مناسبت های دینی بر کسی پوشیده نیست و در همین راستا تبلیغات اسلامی باید در مناسبت های اعتقادی و اسلامی با اجرای برنامه های فرهنگی و دینی نقش خود را تاثیرگذارتر کند.

وی بیان داشت: سازمان تبلیغات اسلامی باید با  برنامه های فرهنگی متنوع، انگیزه را برای یادگیری و فراگیری آموزه های دینی در بین مردم فراهم کند.

امام جمعه نهاوند اضافه کرد: این نهاد باید بدون توجه به فعالیت ها و اقدامات سایر نهادهای متولی حوزه فرهنگ، به عنوان یک اصل حوزه فرهنگ دینی را مورد توجه جدی تری قرار دهد.

عباسعلی مغیثی گفت: فعالیت فرهنگی زیربنای دیگر فعالیت هاست و آن چه در فعالیت فرهنگی باید به آن توجه داشت آسیب شناسی فرهنگی است.

مغیثی در پایان سخنان خود اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی باید با شناسایی و معرفی نیروهای ارزشی در جامعه و استفاده مناسب و مطلوب از آنان از تبلیغات غیر اسلامی و ضد دینی در کشور جلوگیری کند.
:: برچسب‌ها: سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند, مراسمات نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : یکشنبه ٢ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد