شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

چه زود دیر می شود و چه زود فراموش میکنیم حرف ها و وعده ها و قرارهایمان را.

همین 10 روز پیش بود که کاندیدهای شورای شهر نهاوند برای گرفتن یک رای چه خاضعانه و عارفانه در مقابل مردم فروتنی می کردند و از احساس وظیفه و تکلیف و دلسوزی دم می زدند.

همین 10 روز پیش بود که میلیون ها تومان پول ناقابل توسط کاندیدها  در این شرایط سخت و نفس گیر اقتصادی برای گرفتن رای مردم هزینه شد تا به شورای شهر راه پیدا کنند و برای توجیه این هزینه های سنگین گفتمان توسعه و پیشرفت شهر نهاوند و دفاع و احیا حقوق شهروندی را مطرح می کردند.

اما متأسفانه بعضی از کاندیدها بعد از ورود به شورای شهر در روزهای اخیر نوع ادبیات خود را نسبت به مردم:


تغییر داده اند و چنان با مردم سخن می گویند که انگار مردم رعیت هستند و آنها خان و حتی پا را از این هم فراتر نهاده اند و به مردم انگ و تهمت و افترا می بندند.

این عده اگر فکر می کنند که چون وارد شورای شهر شده اند دیگر به این مردم نیازی ندارند و هر گونه بخواهند سخن بگویند و عمل کنند سخت در اشتباهند و باید به یاد داشته باشند که مردم همه چیز را خوب می فهمند و به یاد دارند و اگر از ترکیب شورای سوم فقط یک نفر در جمع شورای چهارم و جدید حاضر است حاصل همین تفکر و خرد و شعور مردم است.

صدای نهاوند که به واقع رسالت و هدفش بیان واقعیت و انعکاس اخبار درست است به این عده از کاندیدهای خاص که وارد شورای چهارم شده اند برادرانه تذکر می دهد مواظب به نوع ادبیات و اعمال و کردار خود باشند در غیر این صورت واقعیات و حقایق موجود  را منتشر خواهد کرد تا مردم در مورد انها تصمیم گیری کنند.
:: برچسب‌ها: شورای شهر نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : یکشنبه ٢ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد