شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند-خبرگزاری مهر: سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: هدف مهم سازمان تبلیغات اسلامی، احیا و اشاعه اندیشه تابناک اسلام در همه زمینه‌های مورد نیاز مسلمانان است.

حجت الاسلام حسین گروسی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت:


سازمان تبلیغات اسلامی با تشکیل انقلاب و پایه‌گذاری حکومت دینی، جمهوری اسلامی ایران به فرمان معمارکبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) درسال1360 شکل گرفت تا جوابگوی نیازهای مردم در مسائل شرعی و دینی باشد.

گروسی افزود: اول تیرماه روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی نام گرفته است که سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی‌بر تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی  بعنوان یکی از مسائل و مباحث بنیادین جوامع دینی و لزوم تبلیغ و ترویج دین و احیای شعائر دینی در جامعه باشد.

وی ادامه داد: تبلیغات اسلامی بعنوان مرکز اطلاع‌رسانی تخصصی، تبلیغی و دینی، انجام مطالعات راهبردی و بررسی‌های کاربردی در زمینه نیازهای فرهنگی اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان و طراحی برنامه‌ها و شیوه‌های تبلیغی نوین و اصلاح و احیای روش‌های سنتی در جامعه حسوب می‌شود.

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: طرح استمرار روحانی در مناطق مختلف شهری وروستایی نهاوند، سیاست‌گذاری، هدایت، برنامه‌ریزی، نظارت و هماهنگی در برگزاری هر چه بهتر مراسم و شعائر انقلابی و دینی در کشور با مشارکت تمامی نهادهای مردمی و غیره را از جمله وظایف مهم دیگر سازمان تبلیغات  اسلامی است.

حسین گروسی عنوان داشت: تبلیغ یعنی رساندن پیام اسلام به آحاد ملت ایران با استفاده از ابزار‌های جدید و سنتی که با توجه به توطئه ها و نقشه های دشمنان نقش مهمی در جایگاه اجتماعی مردم دارد.

گروسی در پایان افزود: اهمیت تبلیغات در جامعه کنونی، گسترده است و از صدر اسلام تاکنون بدون تبلیغ و رساندن پیام دینی، رشد اسلام محقق نشده است.
:: برچسب‌ها: سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند, مراسمات نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : سه‌شنبه ٤ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد