شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند-خبرگزاری مهر: امام جمعه نهاوند گفت: مملکتی که امام زمام(عج) دارد نباید در مقابل دشمنان هراسی داشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی عصر یک شنبه  در جمع مدیر و پرسنل جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند در کانون شهید باهنر اظهار داشت:


نیمه شعبان یکی از اعیاد برجسته مسلمانان و روز اوج نعمت های است که خداوند متعال به مسلمانان هدیه داده است.

مغیثی گفت: آنچه دشمنان نظام اسلامی را متعجب و حیران کرده است ارادت و اعتقاد مردم ایران و مسلمانان به مراسمات مذهبی از جمله نیمه شعبان است.

وی بیان داشت: اعیاد اسلامی یکی از هدیه‌های خداوند به انسان‌ها به شمار می‌روند که باید مسلمانان با راز و نیاز و دعا به درگاه حضرت حق، این همه نعمت را شکرگذار باشند.

امام جمعه نهاوند عنوان کرد: نیمه شعبان بهترین فرصت برای افزایش امید و نشاط در جامعه محسوب می‌شود که در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی، اعیاد شعبانیه به ویژه عید نیمه شعبان بهترین فرصت برای ایجاد فضای نشاط آور معنوی در جامعه است.

عباسعلی مغیثی گفت: این اعتقاد که منجی‌ای خواهد آمد و بر جهان حکومت می‌کند و دنیا را از ظلم و ستم و تباهی پاک می‌کند و عدل حاکم می‌شود و تنها به مسلمان اختصاص ندارد بلکه همه جهانیان با هر دین و مذهب و مرام و فرقه معتقد به آن است، اما نظرات متفاوتی وجود دارد.

مغیثی افزود: در میان اهل بیت، مهدویت برجستگی خاصی دارد و مسلمانان همواره به ظهور و وظایف غایبان اعتقاد راسخی داشته‌اند تا زمینه‌های حضور آن امام فراهم شود.

وی در پایان سخنان خود بیان داشت: البته دشمنان به دنبال این هستند که این مراسم‌ها را به انحراف بکشاند لذا باید به گونه‌ای در مسیر سفارش قرآن حرکت کرده تا از انحرافات در این‌گونه مراسم‌ها جلوگیری شود.
:: برچسب‌ها: اداره جهاد کشاورزی نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : سه‌شنبه ٤ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد