شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: نمایشگاه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در نهاوند بر پا می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، این نمایشگاه  از روز چهارشنبه پنجم تیرماه امسال به مدت یک هفته در:


محل نمایشگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند برگزاری می شود.

در این نمایشگاه  سازمان های مرتبط با حوزه مبارزه با مواد مخدر مانند  مرکز بهداشت، آموزش و پرورش، بهزیستی، نیروی انتظامی، هلال احمر و سازمان های غیردولتی و دیگر دستگاه های عضو عملکرد سازمانی خود را در مورد مضرات مواد مخدر  به نمایش خواهند گذاشت.

همچنین در مدت برگزاری این نمایشگاه، نمایش عکس و آشنایی با انواع مواد مخدر، توزیع کتاب و بروشور از جمله اقداماتی است که به مردم ارائه می شود.

هدف از برگزاری این نمایشگاه هشدار و اطلاع رسانی به نسل جوان در خصوص اثرات سو استفاده از مواد مخدر و به نمایش گذاشتن چهره کریه اعتیاد و تأثیر آن بر خانواده و اجتماع و فرد است.

در نمایشگاه دائمی پیشگیری از اعتیاد تمامی امکانات و تجهیزات لازم در نظر گرفته شده تا بازدید کنندگان بتوانند علاوه بر آشنایی با انواع مواد مخدر، ابزار و آلات استعمال مواد مخدر و همچنین کتاب‌های تدوین شده در حوزه اعتیاد در کلاس‌ها و نشست‌های تخصصی، نمایش فیلم و اسلاید اطلاعات کافی را کسب کنند.
:: برچسب‌ها: اداره بهزیستی شهرستان نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : چهارشنبه ٥ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد