شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند-خبرگزاری مهر: نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: ولایت فقیه زمینه ساز و هدایتگر جامعه برای ظهور امام زمان(عج) است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی سنایی ظهر سه شنبه در جمع ورزشکاران هئیت باستانی شهرستان نهاوند در زورخانه پوریای ولی اظهار داشت:


ظهور امام زمان(عج) یک ظهور منطقی است و تا در مردم آمادگی وجود نداشته باشد ظهور تحقق نمی یابد.

وی گفت: کسانی که برای ظهور حضرت وقت تعیین می کنند کذاب هستند و در این خصوص خود حضرت هم زمان ظهورش را نمی داند.

سنایی گفت: امروز قدرت های استکباری جهانی در سرشت و طبیعت خود جهل و زورگویی و ظلم را پرورش می دهند و به کشورهای ضعیف با زور و ستم حکومت می کنند.

وی ادامه داد: هر چند که الفاظ زیبای دموکراسی، حقوق بشر، حقوق حیوانات و شعار محیط زیست را سر می دهند اما در واقع این الفاظ، تنها حرف های دروغ و عوام فریبانه ای است که  در عمل به آن اعتقاد ندارند.

وی وجود ولایت فقیه و رهبری را در عصر غیبت برای ملت ایران بزرگترین نعمت عنوان کرد و گفت: ولایت فقیه با هدایت مردم و جامعه به سمت معنویات و جلوگیری از ظلم و ستم و بی عدالتی زمینه ظهور امام زمان (عج) را فراهم می کند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ورزشکاران باید بدانند که مقتدایشان حضرت علی (ع) است و در تقویت سجایای اخلاقی خود کوشا باشند.

وی گفت: ورزشکاران باید در تقویت روحیه پهلوانی که همراه با فتوت و جوانمردی است تلاش مضاعف داشته باشند.

مهدی سنایی با تأکید بر اینکه دستیابی به سکوهای قهرمانی ورزشی، بدون همت و اراده محکم و هوش بالا، امکان پذیر نیست، افزود: قهرمانان مظهر توانایی های یک ملت هستند و به همین علت، اعتماد به نفس و اعتماد ملی مردم را افزایش می دهند.
:: برچسب‌ها: مهدی سنایی نماینده مردم نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : چهارشنبه ٥ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد