شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند-خبرگزاری مهر: نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از فضای بد اخلاقی، تهمت، دروغ و تخریب در چند ساله گذشته به ستوه آمده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی سنایی ظهر یکشنبه در جمع مردم شهر برزول نهاوند در مهدیه این شهر گفت:


انتخاب حسن روحانی توسط آرا بالای مردم به نفع کشور و نظام بود و مردم با این انتخاب نشان دادند از فضای بد اخلاقی، تهمت، دروغ و تخریب در چند ساله گذشته به ستوه آمده اند.

سنایی گفت: با انتخاب روحانی آرامش در بازار و قیمت ها حاکم شده و این در حالی است که در دولت تدبیر و امید با استفاده از نیروهای متخصص و متعهد و درایت و تدبیر بسیاری از مشکلات  اقتصادی فعلی که مردم با آن روبرو هستند بر طرف خواهد شد.

وی دولت رئیس جمهور منتخب را فرا جناحی و خارج از باند بازی و سیاسی بازی دانست و افزود: در دولت تدبیر و امید از تمام نیروهای متعهد و متخصص و تمام ظرفیت و پتانسیل موجود برای  پیشرفت و توسعه کشور استفاده می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری انتخابات 24 خرداد از دو زاویه قابل بررسی و توجه است،گفت: نخست اصل برگزاری و حضور و مشارکت مردم در تبعیت از فرمان مقام معظم رهبری برای خلق حماسه سیاسی که بار دیگر دشمنان داخلی و خارجی نظان را بهت زده و نا امید کرد.

مهدی سنایی عامل دوم را رویکرد و انتخاب مردم به فرد پیروز دانست و گفت: ملت ایران با انتخاب قاطع خود نشان داد که نسبت به مسائل و مشکلات کشور اشراف و آگاهی کامل دارند و خواهان تغییر در وضعیت اقتصادی فعلی و رویکرد بین المللی هستند.

سنایی اظهار داشت:  مقام معظم رهبری و ملت ایران پیروز واقعی این انتخابات هستند و  تبعیت و اطاعت از فرامین مقام عظمای ولایت،نمایش وحدت و همبستگی ملی و اتحاد و از خود گذشتگی در مقابل دشمنان ایران اسلامی از جلوه های بارز حماسه سیاسی مردم در انتخابات آزاد 24 خرداد بود.
:: برچسب‌ها: مهدی سنایی نماینده مردم نهاوند, بخش زرین دشت نهاوند, مراسمات نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : چهارشنبه ٥ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد