شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند- خبرگزاری مهر: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) نهاوند گفت: اولین همایش زکات در شهرستان نهاوند تیرماه امسال برگزار می شود.

علی کاویانی در گفتگو با خبرنگار  اظهار داشت:


با توجه به آغاز فصل برداشت محصولات کشاورزی در شهرستان نهاوند و به منظور تقویت فریضه زکات در بین مردم و کشاورزان  9 تیرماه امسال  اولین  همایش  زکات درنهاوند برگزار می شود.

کاویانی با اشاره به اینکه پرداخت زکات موجب عدالت و افزایش حس نوع ‌دوستی در جامعه می‌شود گفت:  در این همایش عاملین، مبلغین و پرداخت کنندگان زکات شهرستان نهاوند  مورد تقدیر قرار می گیرند.

وی در ادامه افزود: در سال های 90 و 91 مبلغ هشت میلیاردو 822 میلیون ریال  از محل زکات پروژه در شهرستان نهاوند جمع آوری شده است که توسط این اعتبار 68 پروژه در قالب تعمیر و احداث مسجد، احداث مجتمع فرهنگی و مذهبی، جمع آوری آب های سطحی و جدول گزاری معابر صورت گرفته است.

مدیر کمیته امداد شهرستان نهاوند عنوان کرد: تا کنون یک مرحله پرداخت زکات تشویقی با اعتبار 85 میلیون تومان در نهاوند انجام گرفته است و مرحله دوم آن نیز به مبلغ 108 میلیون تومان تا آخر تیرماه امسال به کشاورزان پرداخت می شود.

علی کاویانی هدف از برگزاری همایش زمات در شهرستان نهاوند را توجیه عاملین جمع آوری زکات، بررسی راهکارهای اجرایی زکات و تقدیر و تجلیل  ازعاملین و پرداخت کنندگان زکات عنوان کرد.

کاویانی در پایان گفت: زکات از واجبات دین اسلام است از این رو همه باید نسبت به احیای آن در جامعه توجه داشته باشند و احساس مسئولیت کنند
:: برچسب‌ها: شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : پنجشنبه ٦ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد