شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند-خبرگزاری مهر: شهردار نهاوند گفت: کتاب "آداب شهر نشینی و اصول شهروندی" توسط شهرداری نهاوند چاپ شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، نادر اسماعیلی ظهر چهارشنبه در جمع کارکنان و پرسنل شهرداری نهاوند در نمازخانه شهرداری اظهار داشت:


به منظور ترویج فرهنگ شهر نشینی کتاب آداب شهر نشینی و اصول شهروندی در قالب جملاتی کوتاه چاپ و منتشر شده است.

اسماعیلی افزود: این کتاب در 100 صفحه و تیراژ 2500 نسخه به چاپ رسیده است که به صورت رایگان در بین مردم شهرستان نهاوند توزیع خواهد شد.

وی گفت: چاپ این کتاب  گامی  موثر در راستای ترویج رفتارهای نیکو و ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه است تا مردم شهرستان نهاوند نسبت به تعیین و مشارکت سرنوشت و آینده شهر خود احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.

شهردار نهاوند عنوان کرد: بهترین روش و شیوه برای حل کردن مشکلات و معظلات شهر نهاوند بهره گیری و کمک از ظرفیت و نیروی شهروندان است.

نادر اسماعیلی اظهار داشت: شهرداری نهاوند در طول یک سال گذشته توجه ویژه ای به مناطق کم برخوردار شهر  از نظر امکانات کرده و هیچ تبعیضی در توزیع و ارائه خدمات عمرانی بین مناطق محروم و مرفه شهر قائل نبوده است.

اسماعیلی افزود: اولویت بندی طرح‌ها و پروژه‌های زیربنایی برای تسریع روند توسعه ، بررسی و شناسایی مشکلات ، کمبودها و نیازهای شهر و شهروندان ، پیش‌بینی مکانیزمی مشخص برای تقویت تعامل میان دستگاه‌های اجرایی دخیل در مدیریت شهری  از جمله فعالیت های شهرداری بوده است.

وی در پایان گفت: شهروندان نهاوندی در طول سال های اخیر با همکاری و مشارکت خود در راه عمران و آبادانی شهر بیشترین سهم را در راه تحقق اهداف توسعه شهری داشته اند.
:: برچسب‌ها: شهرداری نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : پنجشنبه ٦ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد