شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: امام جمعه نهاوند گفت: انتخابات خرداد امسال کشور را در مقابل خطرات و تحریم های دشمنان بیمه کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی ظهر جمعه در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه نهاوند در مصلی امام خمینی(ره) اظهار داشت:


پیروز واقعی انتخابات 24 خرداد ملت ایران بودند که با حضور و مشارکت بی نظیر خود نظام اسلامی را در برابر خطرات و تهدیدهای دشمنان بیمه کردند.

مغیثی گفت: در حالیکه رژیم غاصب صهیونیستی با همراهی آمریکا تمام امکانات و تجهیزات رسانه ای و تبلیغاتی خود را برای حضور کم رنگ مردم در انتخابات و ایجاد بی نظمی در امر اجرای انتخابات به کار گرفته بود اما ملت ایران با خلق حماسه سیاسی بار دیگر دشمنان نظام را روسیاه کردند.

وی با اشاره به حادثه هفت تیر سال 60 و انفجار دفتر حزب مرکزی و شهادت شهید بهشتی و 72 تن از یاران شاخص انقلاب و امام راحل گفت: واقعه انفجار حزب مرکزی باعث شد ادامه حیات و عزت ایران اسلامی تضمین و چهره کریه و زشت منافقان برای همیشه آشکار شود.

امام جمعه نهاوند عنوان کرد: سالهای بعد از پیروزی انقلاب سالهای ناامنی و آشوب و ترور و انفجار توسط دشمنان انقلاب بود ولی رهبری حضرت امام خمینی(ره)  و صبر و استقامت و پایداری ملت ایران باعث شد ایران اسلامی امروز به امن ترین و مقتدرترین کشور منطقه تبدیل شود.

عباسعلی مغیثی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در جمع کارکنان قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه مظهر اقتدار و قدرت در مقابل ظلم و بی عدالتی و فساد و تبعیض است و افرادی که در این قوه کار می کنند باید با اقتدار و استقلال احیا حق مظلوم را سر لوحه کار خویش قرار دهند.

مغیثی بیان داشت: دولت دهم در پایان روزهای عمر خود قرار دارد و در ماه های اخیر بعلت رها کردن و عدم مدیریت در عرصه بازار و قیمت کالاها و  افزایش تورم فشار مضاعفی به مردم وارد شده ولی این دلیل نمی شود افراد خدمات این دولت را نادیده بگیرند.

وی با اشاره به شیطنت و تفرقه افکنی امریکا و رژیم صهیونیستی در بین مسلمانان و کشورهای منطقه اظهار داشت: هدف انها خسته کردن مسلمانان و تسلیم کردن آنها در مقابل خواسته ها و امیال شیطانی خود است اما مسلمانان بیدار شده اند و دیگر حاضر به تسلیم در مقابل دشمنان نیستند.

امام جمعه نهاوند با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: خادمین و هئیت امنا مساجد در دهه اخر شعبان باید با غبار روبی و تمیز کردن و انجام کارهای فرهنگی مساجد را برای پذیرای از مهمانان خداوند در ماه مبارک رمضان آماده کنند.
:: برچسب‌ها: ستاد نماز جمعه شهرستان نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : جمعه ٧ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد