شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند-خبرگزاری مهر: معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش نهاوند گفت: 14 مدرسه قرآنی در نوبت بعد از ظهر مدارس عادی مشغول به فعالیت هستند که در این مدارس مجموعا 750 دانش آموز قرآن را فرامی گیرند.

به گزارش خبرنگار مهر،جمشید ذکایی بعد از ظهر شنبه در جلسه شورای قرآنی که در دفتر امام جمعه نهاوند برگزار شد گفت:


آموزش و پرورش سال گذشته برنامه های مناسبی در ماه مبارک رمضان به اجرا گذاشت که این روند در ماه مبارک رمضان امسال نیز ادامه دارد.

ذکایی گفت: تلاوت روزانه یک جزء قرآن کریم در یکی از مساجد نهاوند به صورت گروهی، تفسیر و توضیح قرآن و نهج البلاغه و پاسخ به شبهات دانش آموزان توسط کارشناسان فرهنگی و مذهبی از کارهای مهم اموزش و پرورش نهاوند در ماه رمضان است.

وی افزود: توجه به امر نماز و اقامه آن در سطح مدارس مهمترین کار تربیتی مربیان پرورشی است که باید با جدیت به انجام آن بپردازند.

 معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش نهاوند با بیان اینکه طرح نهضت حفظ قرآن که با دستور مقام معظم رهبری شروع شد، اظهار داشت: این طرح مورد استقبال خوب دانش آموزان و فرهنگیان قرار گرفت.

جمشید ذکایی بیان داشت: در این طرح مجموعا سه هزار و 700 نفر ثبت نام کردند که پس از برگزاری آزمون 450 دانش آموز و 70 نفر فرهنگی موفق به حفظ نیم تا شش جزء قرآن شدند.

ذکایی در خصوص فعالیتهای مدارس قرآنی نهاوند گفت: در حال حاضر 14 مدرسه قرآنی در نوبت بعد از ظهر مدارس عادی مشغول به فعالیت هستند که در این مدارس مجموعا 750 دانش آموز در 34 کلاس آموزشهای عمومی قرآن را زیر نظر مربین قرآن فرا می گیرند.
:: برچسب‌ها: اداره آموزش و پرورش شهرستان نهاوند, کانون های قرآنی نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : یکشنبه ٩ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد