شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند-خبرگزاری مهر: مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان  گفت: حفظ روحیه بسیجی شرط لازم برای فعالیت در عرصه های سازندگی کشور است.

به گزارش خبر نگار مهر، عباس حسنی محتشم ظهر شنبه در مراسم افتتاح طرح هجرت 3 شهرستان نهاوند که در محل هنرستان شهید مطهری این شهرستان برگزار شد افزود:


اجرای طرح هجرت۳ با همکاری آموزش و پرورش و بسیج  از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است که علاوه بر بازسازی و نوسازی مدارس، دارای بعد فرهنگی در جهت استفاده بهینه از استعداد و ظرفیت های بالقوه بسیجیان نیز است.

حسنی محتشم گفت: فصل تابستان فرصت مناسبی برای استمرار فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس است و رسالت ما بعد از برگزاری امتحانات خرداد ماه، برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان است.

وی گفت: طرح هجرت 3، یکی از بهترین برنامه ها و مکانهایی است که دانش آموزان می توانند اوقات فراغت خود را در آن سپری نموده و معنویت خود را در آن پرورش دهند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان عنوان کرد: در اجرای این طرح آنچه که بیشتر از سایر موارد برای ما اهمیت دارد و مد نظر ماست تقویت معنویت است که دانش آموزان می توانند با حضور در اردوها و برنامه های فرهنگی در کنار سایر برنام ها بدان دست یابند.

عباس حسنی محتشم  افزود: یکی از ویژگیهای بارز طرح هجرت3 این است که این طرح مستقیما زیر نظر مقام رهبری قرار دارد و دانش آموزان می بایست قدر کار در بدانند.

حسنی محتشم در پایان سخنانش عنوان داشت: غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، استمرار فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس و ارتقاء سطح بینش، دانش و مهارتهای دانش آموزان در زمینه های مختلف از اهداف فعالیت های تابستانی طرح هجرت سه در آموزش و پرورش است.
:: برچسب‌ها: شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : یکشنبه ٩ تیر ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد