شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند گفت: برای تحقق حماسه سیاسی مردم دو وظیفه مهم دارند که اولین وظیفه آنان حضور حداکثری در پای صندوق های رای و دومین وظیفه نیز انتخاب اصلح است .

حجت الاسلام ˈحسین گروسیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه نتیجه حضور مردم در انتخابات را کاهش تهدیدهای توخالی بیگانگان عنوان کرد و گفت:


در حال حاضر دشمنان ما سعی دارند با ایجاد فشار های اقتصادی ما را در سطح جهان منزوی سازند اما حماسه سیاسی وزن و جایگاه ما را در سطح جهان بالا برده و تهدیدات دشمن را خنثی و بی اثر می کند .

وی حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب را پشتیبان اصلی نظام خواند و افزود: تا زمانی که مردم ما در صحنه حضور دارند و از نظام حمایت می کنند توطئه ها و نقشه های دشمنان راه به جایی نبرده و محکوم به شکست می شود.

امام جمعه موقت نهاوند در ادامه با اشاره به فرارسیدن ایام ارتحال حضرت امام خمینی(ره) گفت: حضرت امام گوهر گرانبهایی را در بین ما به یادگارگذاشتند و آن جمهوری اسلامی است که همه باید برای اعتلای آن کوشش کنیم و تا سرحد جان از آن حراست نمائیم.

وی افزود:به مناسبت سالگرد ارتحال امام راحل امسال 1500 نفر از بسیجیان نهاوند به مرقد مطهر امام خمینی اعزام می شوند تا بار دیگر با آرمانهای آن بزرگوار تجدید پیمان نمایند .

وی در پایان خطبه های خود گفت: علاوه بر این در سطح شهر نهاوند نیز در روز چهاردهم خرداد هیاتهای عزاداری پس از تجمع در مسجد جوانان به صورت گروهی به سمت مصلی نماز جمعه حرکت می نمایند و پس از عزاداری از سخنرانی معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان بهره مند می شوند.




:: برچسب‌ها: ستاد نماز جمعه شهرستان نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : شنبه ۱۱ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد