شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند- خبرگزاری مهر: شهردار نهاوند با بیان اینکعه سه مکان برای تبلیغات کاندیدهای شورای شهر نهاوند مشخص شد.، گفت: با هرگونه تبلیغات در مکان و زمان غیر مجاز بر اساس قانون توسط متولیان امر برخورد می شود.

نادر اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت:


با توجه به مواد و تبصره های قانون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین دستورالعمل و تعاریف عناوین مجاز و غیرمجاز در تبلیغات انتخابات نقاط و محل های تعیین شده برای الصاق عکس و پوستر توسط شهرداری ها  سه مکان برای تبلیغات کاندیدها در نهاوند انتخاب و مشخص شد.

اسماعیلی گفت: به منظور ساماندهی تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، مکان های ویژه به این امر اختصاص یافته است.

وی افزود: این مکان‌ها برای انجام تبلیغات مجاز کاندیداها و نامزدها پیش بینی و ایجاد شده و موضوع از طریق فرمانداری نهاوند  به اطلاع تمام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی خواهد رسید.

شهردار نهاوند عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که در زمان انتخابات با آن مواجه هستیم، نصب پوسترهای تبلیغاتی کاندیدها و شعارنویسی و تبلیغات هواداران آنان بر روی بدنه و دیوارها و مکان های غیر مجاز شهر است.

نادر اسماعیلی بیان داشت: به همین منظور، شهرداری نهاوند در راستای حفظ زیبایی شهر، بیش از 30 استند و بیلبورد در سه نقطه شهر را برای تبلیغات انتخاباتی در نظر گرفته که در این مکان ها بنرهای مخصوص برای انواع نصب تبلیغات در اختیار نامزدهای انتخاباتی قرار می گیرد.

اسماعیلی گفت: سه مکان در چهار راه معلم(جنب ساختمان دخانیات) میدان امام (جنب پارک شهر )و مهدیه (جنب ساختمان اداره مرکز بهداشت) نهاوند برای تبلیغات کاندیدهای ریاست جمهوری و شوراهای شهردر نظر گرفته شده است.

وی در پایان سخنانش اضافه کرد: بدون شک با هرگونه تبلیغات در مکان و زمان غیر مجاز بر اساس قانون توسط متولیان امر برخورد می شود.
:: برچسب‌ها: شهرداری نهاوند, شورای شهر نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : یکشنبه ۱٢ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد