شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

در آستانه برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورای شهر لازم دیدم نقدی بر عملکرد شش ساله شورای شهر نهاوند بنویسیم و قضاوت در مورد ان را بر عهده مردم بسپارم که قرار است در روز24  خرداد یکبار دیگر سرنوشت  مدیریت شهری را در اختیار 9 برگزیده خود بسپارند تا شاهد ای کاش های امروز در آینده نباشیم.

عزیزان محترم شورای  شهر نهاوند ! وجداناً، خودتان تا بحال حداقل در خلوت به :


رنجی که شهروندان نهاوند  می کشند اندیشیده اید؟ واقعا به بی ثمر بودن اینهمه جلسه ( که البته باید هم، در خلاء کارشناسان تحصیل کرده و مشاوران مجرب و خبرنگاران و اصحاب رسانه  بی نتیجه باشد ) فکر کرده اید؟ به فرصت های طلایی توسعه که بواسطه دعواهای بی نتیجه و کشمکش های سیاسی و شخصی حضرات در شورای شهر از کف مردم مظلوم شهر نهاوند  رفته است نیم نگاهی داشته اید؟ چرا بعد از6 سال هنوز مشاوران تحصیلکرده و با تجربه خود را به مردم معرفی نمی کنید؟ چرا باید در زمینه پاسخگویی و اطلاع رسانی ضعیفترین عملکرد را داشته باشید؟

لطفا صریح و واضح جواب شهروندان را بدهید که اکنون در هر کوی و برزن می پرسند: حرف و حدیث های  تخلفات مالی در دوره شما بیشتر بود یا دوره های قبل؟ معطل نگه داشتن پروژه های نیمه کاره و کلنگ زنی پروژه های بی ثمر در دوره شما بیشتر بود یا دوره های گذشته؟ کدام شورای شهر بواسطه ضعف فاحش نظارت بر سازوکارهای شهری ، مدیریت شهری را تا این حد نزول داد؟ در حوزه کلان شهری بفرمایید کدام طرح کارشناسی را پایه گذاری، که با ظرفیت حداقلی در شهر برنامه ریزی و اجرایی فرموده اید؟ کدام آینده نگری در ایده ها و طرح های شما واضح و آشکار است؟

در جلسه های روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و سالیانه شما کدام خدمت ماندگار و بنیادی به شهروندان انجام شده؟ کدام هویت ، نماد یا ارزش فرهنگی ، مذهبی ، اجتماعی و تاریخی را در شهر حفظ و یا احیاء کرده اید؟ اینهمه فرصت سوزی با کدام توجیه عقلی ، قانونی و شرعی قابل توجیه است؟ آیا وضعیت روز مرگی که در همه ابعاد مدیریت شهری در نهاوند شاهدیم نتیجه مجاهدت شما در نابود کردن سازوکارهای مدیریت شهری نیست؟

چرا باید به مناطقی خاصی در شهر نهاوند خدمت رسانی کرد و از اصل چند هسته ای کردن شهر غافل ماند؟ چرا نتایج جلسات و گفتگو های خود را مخفی می کنید و مردم  و خبرنگاران را محرم نمی دانید بعنوان ولی نعمتان شما و صاحبان واقعی این انقلاب و نظام از عملکرد شما آگاه باشند؟ در مورد قربانیان اجرای ناقص پروژه های شهری درنهاوند ، چرا مسئولیت اشتباهات خود را نمی پذیرید؟ چرا مردم باید قربانی ناتوانی شما در مدیریت شهری باشند؟ مگر بزرگان تاکید نمی کنند اگر کسی توانایی ندارد حرام است در پستی که لیاقت آن را ندارد باقی بماند؟

حال در نظر بگیرید حساسیت و تاثیر این حرمت در حالیکه سرنوشت  نزدیک به یکصد هزار نفر شهروند را تحت تاثیر مستقیم قرار دهد چقدر بیشتر خواهد شد؟

متاسفانه اینقدر کم کاری و اشتباه داشته اید که عملکرد شما اصلا قابل دفاع نیست. متاسفانه و متاسفانه در تاریخ این شش ساله هم اثبات نموده اید نه انتقاد پذیر هستید و نه بنای پند پذیری از اشتباهات گذشته تان را دارید. اگر بخواهیم از کمکاری ها و اهمال های شما بنویسیم و بگوییم مثنوی صد من کاغذ می شود ولی انصافا بیایید در این آستانه انتخابات مرد و مردانه با خودتان فکر کنید چه گلی بر سر مردم این شهر زده اید. می دانیم که قرار نیست پاسخگو باشید.

می د انیم ؛ اما این فرصت خدمت گزاری به مردم را غنیمت بشمارید چرا که شاید دیگر فرصت توجیه کردن و آمارسازی برای تبلیغات انتخاباتی را نداشته باشید.
:: برچسب‌ها: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای نهاوند, شورای شهر نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : یکشنبه ۱٢ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد