شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند-خبرگزاری مهر: فرماندار نهاوند گفت: در سال جاری 100 درصد اعتبارات پروژه های مهر ماندگار نهاوند تخصیص داده می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی مولوی ظهر یک شنبه در شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری نهاوند اظهار داشت:


شهرستان نهاوند دارای سه پروژه بزرگ در استان همدان است که با  بهره برداری آنها چهره شهرستان نهاوند در صنعت و تولید و کشاورزی متحول می شود.

مولوی با اعلام اینکه طرح راه آهن نهاوند در مراحل ریل گذاری قرار دارد، گفت: با بهره برداری از راه آهن نهاوند که تا مرز خسروی و کشور عراق ادامه دارد نهاوند بعنوان محور و مرکز ترانزیت اتصال منطقه مرکزی و غرب کشور به عراق شناخته می شود.

وی با بیان اینکه مقرر بود تا بیمارستان 160 تختخوابی دولتی نهاوند تا پایان دولت به بهره برداری برسد، گفت: متأسفانه بعلت مشکلات مالی و عدم تخصیص بودجه در زمان مقرر این بیمارستان آماده نشد که بدین منظور در بودجه سال جاری 100 درصد بودجه تخصیص یافته به آن پرداخت می شود.

فرماندار نهاوند اعلام کرد: سد گرین نهاوند بعنوان بزرگترین پروژه عمرانی استان همدان با اعتبار نهایی 160 میلیارد تومان بعلت مشکلات مالی با کندی روبرو است که در بودجه امسال تمام اعتبار تخصیص یافته آن پرداخت می شود.

مجتبی مولوی بیان داشت: برای اولین بار دو دانشگاه دولتی و پیراپزشکی نهاوند دارای ردیف بودجه مشخص شدند و از سال جاری این دو دانشگاه اعتبارات خود را به صورت مستقل دریافت می کنند.

مولوی افزود: سیاست دولت در سال جاری توسعه و گسترش ظرفیت تولید معادن است و به همین خاطر تمام اطلاعات و مشخصات معادن کشور برای استفاده مردم و متقاضیان منتشر خواهد شد.

وی در پایان گفت: به منظور تسریع در روند احداث پروژه های مهر ماندگار نهاوند مقرر شد از محل فروش اوراق مشارکت درصد قابل توجهی از اعتبارات آنها تأمین شود.
:: برچسب‌ها:
ن : حسین صادقی
ت : پنجشنبه ٩ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد