شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

فرمانده سپاه نهاوند گفت: مردم هوشیار وانقلابی ایران اسلامی با حضور پرشور و نشاط خود در انتخابات 24خرداد ، بصیرت بالای خود را به معرض نمایش گذاشته و حماسه ای ماندگاررا در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت می رسانند.

سرهنگ ˈمرتضی خراسانی افزود:


هر روز که به زمان برگزاری انتخابات نزدیکتر می شویم شاهد شور و نشاط و فراهم آمدن مولفه های لازم برای انتخاباتی پرشور فراهم می شود لذا لازم است همه مردم را به شرکت در انتخابات تشویق کنیم .

وی میزان مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو را نشانه درک موقعیت حساس کشور و بالا بودن آگاهی و شعور سیاسی آنان توصیف کرد و گفت: مردم ما که در دشمن شناسی از هوشمندی بالایی برخوردارند این بار نیز با حضور خود امیدهای دشمن را تبدیل به یاس می کنند .

ˈسرهنگ خراسانیˈ افزود:دشمن و جبهه استکبار می خواهند با ایجاد یاس و دلسردی مشارکت در انتخابات راکم رنگ نمایند اما مردم اهداف خباثت آمیز دشمنان را خوب می شناسند و راه مقابله با آنان را بخوبی می دانند.

وی انتخابات را صحنه رویارویی ملت ایران با ترفندهای دشمنان اسلام ذکر کرد و افزود: امروز دشمنان ما به دنبال آن هستند که با ایجاد فضای دلسردی نگذارند مردم به پای صندوقهای رای بیایند اما ملت ما در این آوردگاه دشمن را به خاک مذلت خواهند نشاند.

وی گفت:انتخاب اصلح از دیگر مولفه هایی است که لازم است در انتخابات مد نظر قرار گیرد و دراین زمینه لازم است معیارهای انتخاب اصلح از دیگاه مقام معظم رهبری به عنوان معیار اصلح مد نظر باشد.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 24خردادبرگزار می شود.
:: برچسب‌ها: انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد