شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند از راه‌اندازی بخش VIP در بیمارستان های دولتی این شهرستان خبر داد.

عباس سلگی گفت:


مدیران بیمارستان آیت الله علیمرادیان باید با توجه به دستورالعمل جدید برای ایجاد بخش VIPدر بیمارستانها، راهکارهای ایجاد این بخش را بررسی کنند.

وی با اشاره به واگذاری بخش اورژانس بیمارستان شهید حیدری به بخش خصوصی، خواستار مهیا کردن شرایط و راهکارهای واگذاری این بیمارستان شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند افزود: باید با توجه به مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه، اطلاع‌رسانی مناسب در خصوص رایگان شدن درمان جانبازان در مراکز درمانی شهرستان انجام ‌شود.

کامران سلگی رئیس اموراداری شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند نیز گفت: مسئولان امور اداری و کارگزینی‌های مربوطه در ارسال به موقع ارتقا شغلی، طبقه و یا ارتقا گروه کارکنان دقت لازم را داشته باشند تا حقی از کسی ضایع نشود.

مدیر بیمارستان آیت الله علیمرادیان نهاوند نیز از پرداخت‌نشدن مطالبات بیمه‌ای توسط سازمانهای بیمه‌گر طرف قرارداد خبرداد.

امیر سیف گفت: مبالغ زیادی از بیمه‌های طرف قرارداد طلب داریم که تاکنون پرداخت نشده و این موضوع باعث  تأخیر در پرداخت کارانه پزشکان و کارکنان شده است.

 :: برچسب‌ها: شبکه بهداشت و درمان نهاوند, بیمارستان ایت الله علیمرادیان نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد