شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: رئیس هئیت نظارت بر انتخابات شوراهای نهاوند گفت: 210 نفر در شهرستان نهاوند بر فرایند برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی و شهر و روستا نظارت می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله عطایی صبح یکشنبه در گردهمایی ناظرین انتخاباتی شوراهای اسلامی شهرهای نهاوند،گیان،برزول و فیروزان در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشا د اسلامی اظهار داشت:


مردم باید تخلفات احتمالی انتخابات را به هیئت نظارت شهرستان نهاوند گزارش دهند.

عطایی افزود: رعایت بی‌طرفی، امانتداری و انجام کار براساس قوانین و مقررات از خصوصیت های ناظران است تا خدشه‌ای در سلامت انتخابات وارد نشود.

وی بیان داشت: 210 ناظر در مناطق مختلف شهرستان نهاوند نظارت دقیقی بر روند انتخابات شوراها در مراحل مختلف انجام می‌دهند و  193  شعبه اخذ رأی در شهرستان نهاوند در نظر گرفته شده است تا انتخابات با کمترین دغدغه، شایسته و با صحت و سلامتی کامل برگزار شود.

رئیس هئیت نظارت بر انتخابات شوراهای نهاوند عنوان کرد: در شهر نهاوند 51 ناظر، بخش خزل 47 ناظر، بخش زرین دشت 19 ناظر، بخش مرکزی 57 ناظر و بخش گیان 16 ناظر بر روند انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نظارت می کنند.

عبدالله عطایی ادامه داد: 12 سر بازرس در روز انتخابات با حضور در محل شعب اخذ رای بر روند برگزاری انتخابات نظارت مستقیم دارند و  نظارت هر 20 شعبه اخذ رای بر عهده یک سربازرس خواهد بود.

عطایی اظهار داشت: عالی‌ترین ناظر انتخابات خود مردم هستند که با چشم تیزبین و قانون‌مدار خود هرگز به گروه‌ها و افراد فرصت‌طلب اجازه نمی‌دهند از فرصت پیش‌ آمده به نفع خود استفاده کرده و یا از آن سوءاستفاده کنند.

وی بیان داشت: 24  خرداد مردم ایران با وفاداری و ابراز علاقمندی به مشارکت در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی بار دیگر نمادی از صلابت و اقتدار خود را به نمایش می‌گذارند و به هیچ کس اجازه نمی‌دهند تا کوچک‌ترین حرکت و کار غیرقانونی را در مسیر خارج از ضوابط و مقررات انجام دهند.
:: برچسب‌ها: شورای نگهبان, انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد