شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: یک هزار و 500 نهاوندی به مرقد پیر جماران اعزام می‌شوند.

مرتضی خراسانی امروز از اعزام یک هزار و 500 زائر از شهرستان نهاوند به مرقد امام خمینی(ره) خبر داد و افزود:

 


در این میان 40 نفر خانم و یک هزار و 460 نفر آقا هستند که فردا در حرم مطهر امام خمینی(ره) در غم نبود پیر جماران عزاداری می‌کنند.

وی تجدید میثاق با آرمان‌های والای امام خمینی(ره) را یکی از اهداف این برنامه برشمرد و خاطرنشان کرد: به طور قطع توجه به این مهم زمینه خنثی‌سازی برنامه‌های دشمن در بعد جنگ نرم را فراهم می‌آورد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند ادامه داد: زائران در قالب 37 دستگاه اتوبوس به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام می‌شوند.

*برگزاری مراسم عزاداری در غم نبود امام خمینی(ره)

وی با اشاره به اینکه به مناسبت گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در سطح شهرستان برنامه‌های مختلفی برگزار می‌شود از برگزاری مراسم عزاداری در مصلای این شهرستان خبر داد.

خراسانی با اشاره به فضاسازی‌ شهرستان ادامه داد: توزیع 5 هزار غذا در میان عزاداران خمینی کبیر از دیگر برنامه‌های پیش رو است.

وی با بیان اینکه نه تنها ملت ایران که تمام مسلمانان جهان مدیون روشنگری‌های امام راحل هستند، خاطرنشان کرد: توجه به وصیت‌نامه الهی ـ سیاسی امام خمینی یکی از موضوعات تعالی جامعه است پس باید مد نظر همگان قرار گیرد.
:: برچسب‌ها: حضرت امام خمینی, مراسمات نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : سه‌شنبه ۱٤ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد