شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان گفت: تفکر بسیجی باید در راستای خط امام (ره) و رهبری حرکت کند که خط امام و رهبری همان صراط مستقیم است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامعلی ابوحمزه صبح دوشنبه در جمع بسیجیان، گردانهای عاشورا و یادگاران هشت سال دفاع مقدس شهرستان نهاوند در مصلای امام خمینی اظهار داشت:


ملتی که دنبال رسیدن به جایگاه رفیع و کارهای بزرگ است باید هزینه های زیادی پرداخت کند، بنابراین باید برای رسیدن به حق واقعی و جایگاه حقیقی خود در جهان فشارها و تحریمها را تحمل کنیم.

ابوحمزه گفت: استکبار جهانی با تمام توان نبرد هوشمندانه و تمام عیاری علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی طراحی و اجرا کرده که باید مسئولین و مردم با هوشیاری در مقابله با این نبرد مشارکت کنند.

وی افزود: نامگذاری امسال به نام سال "حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی" از سوی مقام معظم رهبری،نشان می دهد که رهبر عظیم الشان انقلاب، تلاش وکوشش بیشتر در عرصه سیاسی و اقتصادی و در یک کلام خلق حماسه را از ملت و مسئولین انتظار دارند.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان اعلام کرد: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مکمل و متمم یکدیگرند این دو مقوله قابل تفکیک از هم نیستند و باید گفت که حماسه سیاسی زیربنای حماسه اقتصادی است.

غلامعلی ابوحمزه حماسه سیاسی را به منزله آماده ساختن زیرساخت های حماسه اقتصادی عنوان کرد و افزود: اوج حماسه سیاسی حضور و مشارکت مردم در خلق حماسه ای بزرگ در انتخابات آینده است.

ابوحمزه در ادامه نقش رزمندگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت را در خلق حماسه سیاسی مهم عنوان کرد و اظهار داشت: شما نقش مهمی در حضور مردم در صحنه و انتخاب صحیح دارید و باید به این نقش خود به نحو احسن عمل کنید.

وی با بیان بخش هایی از سفارشات و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص مولفه های انتخاب اصلح گفت:مقام معظم رهبری در بیانات و سفارشات خود معیارها و ویژگی های رئیس جمهور اصلح را بیان کرده اند و باید به وظیفه خود به نحو احسن عمل کنیم و انتخاب صحیح و درستی را داشته باشیم.
:: برچسب‌ها: سپاه انصار الحسین همدان, انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران
ن : حسین صادقی
ت : پنجشنبه ٩ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد