شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند-خبرگزاری مهر: معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: امام خمینی(ره) شخصیتی ماندگار در تاریخ بشریت است که توانست هندسه سیاسی جهان را تغییر دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا قاسمی فرزاد بعد از ظهر سه شنبه در مراسم بیست و چهارمین سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی در مصلی امام خمینی(ره)  نهاوند اظهار داشت:


یکی از دغدغه هایی که نبی اکرم(ص) داشتند تشکیل حکومت اسلامی بود و این دغدغه در بین بقیه ائمه(ع) نیز وجود داشت.

قاسمی فرزاد گفت: شرایط ائمه(ع) و در دوران زندگی آنان همواره به گونه ای پیش می رفت  که امت و مردم دشمن شناس و صاحب بصیرت نبودند و همین عدم دشمن شناسی مردم سبب آزار و اذیت ائمه ما در طول تاریخ  و تشکیل نشدن حکوکت اسلامی بوده است.

وی افزود: امام خمینی(ره) شخصیتی ماندگار در تاریخ بشریت است که توانست هندسه سیاسی جهان را تغییر دهد و ندای "هیهات من الذله" را در دنیا فراگیر و فطرت‌های خفته را بیدار و عزت را به مسلمانان جهان هدیه کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان عنوان داشت: امام خمینی (ره) انقلاب ایران را شروع نهضت بیداری ملت‌های مسلمان و مستضعف دنیا علیه نظام سلطه دانست و قرن جدید را قرن «غلبه مستضعفان بر مستکبران» برشمرد و نقطه آرمانی انقلاب اسلامی را «فتح قلل رفیع جهان و برافراشتن پرچم اسلام بر دنیا» معرفی کرد.

علیرضا قاسمی فرزاد بیان داشت: امام خمینی(ره) در طول زندگی شان هواره تکلیف مدار و قانون گرا بودند و بر مدار تکلیف و قانون حرکت کردند و  وصیت ایشان به توده های مختلف مردم و مسئولین عمل به وظایف و تسلیم در برابر قانون است.

قاسمی فرزاد در ادامه با توجه به انتخابات 24 خرداد نیز گفت: دشمنان ایران اسلامی در طول 34 سال گذشته از تمام توان و ظرفیت خود در زمینه های مختلف برای شکست و نابودی انقلاب اسلامی استفاده کردند ولی همواره در مقابل ایمان، اتحاد و ولایتمداری ملت ایران راهی جز شکست نداشتند.

وی گفت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری، باید حضور پرشور مردم در انتخابات به یک حماسه سیاسی در کشور منجر شود تا منافع و امنیت ملی محقق شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان در پایان با بیان اینکه مسئولان اجرایی باید زمینه یک انتخاب پرشور را در کشور محقق کنند نیز گفت: این در حالی است که حضور مردم در انتخابات یک وظیفه شرعی و ملی است و همه باید به خاطر کشور، نظام، خون شهدا و ارزش‌های نظام حضور یابند.
:: برچسب‌ها: استانداری همدان, مطبوعات استان همدان, خبرنگاران نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : چهارشنبه ۱٥ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد