شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: فرماندار نهاوند اعلام کرد: 773 نفر از نامزدهای شورای اسلامی روستاهای نهاوند تأئید صلاحیت شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی مولوی ظهر دوشنبه در نشست خبری خود با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان نهاوند در فرمانداری اظهار داشت:


از مجموع 827 نفری که برای نامزدی در انتخابات شورای اسلامی روستاهای شهرستان  نهاوند نام نویسی کرده بودند، پس از بررسی صلاحیت ها در هیئت های اجرایی و نظارت انتخابات شوراها در موعد قانونی، 773 تایید صلاحیت شدند.

مولوی گفت: تعداد 42 نفر در انتخابات شوراهای روستا در شهرستان نهاوند رد صلاحیت شدند که 33 نفر بعلت نقص مدرک تحصیلی بوده است.

وی افزود: در مجموع 12 نفر از کاندیداهای ثبت نام شده برای انتخابات شورای اسلامی در روستاهای نهاوند از حضور در این انتخابات انصراف دادند و 9 نفر نیز به خاطر استعلام مراجع چهارگانه و سوابق ذکر شده در پرونده انها رد صلاحیت شدند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان نهاوند بیان داشت: انتخابات شوراها در 135 روستای نهاوند که کمتر از هزار و 500 نفر دارند سه نفره و در 15 روستا که جمعیت بالای 1500 نفر دارند به صورت پنج نفره برگزار خواهد شد.

مجتبی مولوی اظهار داشت: چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در 150 روستای نهاوند برگزار می شود.

مولوی از تشکیل هیئت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نهاوند خبر داد و افزود: براساس ماده 38 و 39 قانون انتخابات ریاست جمهوری با دعوت از 30 نفر معتمد انتخابات هیئت اجرایی برگزار و 9 نفر اعضا اصلی و 5 نفر اعضا علی البدل هیئت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری انتخاب شدند.

وی گفت: ستاد انتخابات شهرستان از بهمن ماه کار اجرایی خود را شروع کرده و با تعامل بین هیئت های اجرایی و نظارت مقدمات کار برای برگزاری انتخاباتی سالم و حداکثری فراهم شده است
:: برچسب‌ها:
ن : حسین صادقی
ت : پنجشنبه ٩ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد