شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

سردبیر و مدیر روابط عمومی نشریه فردای نهاوند خبر داد :

بزودی ویژه نامه تبلیغاتی متفاوت نشریه فردای نهاوند منتشر می شود . نشریه فردای نهاوند همچون دوره های گذشته اقدام به چاپ زندگینامه ، برنامه و شعارهای کاندیدای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر در قالب ویژه نامه اتخاباتی خواهد کرد .

سجاد سیف سردبیر و مدیر روابط عمومی نشریه فردای نهاوند با اعلام این خبر به ما گفت :


با توجه به اینکه نشریه فردای نهاوند همواره ظرفیت و بستری مناسب جهت معرفی کاندیدا و برنامه های آنها بوده ، این بار نیز طبق روال گذشته در صدد است ویژه نامه ای تبلیغاتی جهت معرفی کاندیدا به مردم منتشر کند و به ایفای نقش موثر خود در این عرصه مهم و حساس بپردازد.

وی افزود : با تاکید باید عرض کنم که همه کاندیدا از هر گرایش و جناحی می توانند دیدگاه ، برنامه ، سوابق و شعارهای خود را در معرض قضاوت خوانندگان بگذارند و نشریه نیز در کمال امانت طبق قوانین انتخابات نسبت به درج آن در ویژه نامه ایام تبلیغات اقدام خواهد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه نشریه فردای نهاوند همواره در جریان انتخابات فعال و نقش تاثیرگذاری داشته است افزود : با توجه به اینکه این روزها در حال نزدیک شدن به انتخابات شورای شهر هستیم بد نیست از نظر بگذرد که از صراحت و شجاعت فردای نهاوند در دوره ی ۶ ساله شورای شهر سخن به میان آوریم .

حقیقتاً اگر نبود جسارت و شجاعت نشریه و خبرنگاران آن در اطلاع رسانی آنچه در شورای شهر و ظلم هایی که بر مردم می رفت این مطالبه جدی که هم اکنون در سطح جامعه شاهد آن هستیم شکل نمی گرفت ، چرا که نشریه با دقت تمام همه رنج هایی که از شورا به شهر و مردم در همه ی  حوزه ها تحمیل شد انعکاس مطلوب داد تا مردم در جریان بسیاری از اتفاقات و ریز جزئیات قرار بگیرند و این ضمن اینکه همان انتظاری بود که مردم از نشریه داشتند وظیفه ای نیز بود که نشریه به درستی از پس آن بر آمد .

وی تصریح کرد : معتقدم مطالبه ای که از سوی مردم برای داشتن شورای کارآمد ، قوی و با برنامه شکل گرفته است ناشی از اطلاع رسانی درست ، به موقع و بجا نشریه و خبرنگاران آن بوده و همگان نیز بر آن معترفند که نشریه فردای نهاوند به حق کوشید تا انعکس دهنده درست وقایع تلخ آن روزها باشد و اکنون نیز به نظر و اعتقادم نتیجتا باعث خواهد شد در این دوره منجر به مراقبت مردم از رای خود و انتخاب افراد شایسته و اصلح گردد.

سردبیر فردای نهاوند همچنین افزود : فردای نهاوند همچنانی که در این مدت صدای رسا ، پیگیر و حق طلب و نامش گره خورده با این اهداف بوده است بعد از این نیز همان سیاست شجاعانه را دنبال و بر تیکه بر آن دوره ی جدیدی از انتشار خود را آغاز خواهد کرد .در این دوره نیز راه شجاعت ، جسارت و تدبیر و تعامل و حرکت حول محور وحدت را دنبال و از آن دست نخواهد کشید و سخت خواهد کوشید نشریه ی همسو با  ذائقه مخاطبان و همشهریان عزیز و فرهنگ دوست منتشر کند .

وی خاطر نشان کرد : قبول دارم نشریه فردای نهاوند در یکسال نیم گذشته بنا به دلایلی که همگان مطلع هستند به گونه ای ضعیف تر از گذشته ظاهر شد اما نشریه فردای نهاوند همچنان از پایه و اساس قوی و استوار و جایگاهش در بین مردم غیر قابل انکار است .

وی در پایان گفت :  از همه همشهریان ، خوانندگان ، صاحب نظران و منتقدین و همه و همه دعوت به عمل می آوریم تا نشریه را در جهت ایفای درست خود که همان اطلاع رسانی مطلوب است ، یاری رسانند . چرا که مطلوب همه ی ما همان سربلندی نهاوند عزیز است .
:: برچسب‌ها:
ن : حسین صادقی
ت : پنجشنبه ۱٦ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد