شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند-خبرگزاری مهر، فرماندار نهاوند گفت: نامزدهای انتخاباتی شور و احساسات طرفداران را به اخلاق وحماسه انتخاباتی تبدیل کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی مولوی بعد از  ظهر پنج شنبه در جلسه اعضا هئیت های اجرایی و نظارت و روسای ستادهای انتخاباتی کاندیدهای شورای شهر شهرستان نهاوند در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار داشت:


کاندیداهایی که به دنبال منافع شخصی و اهدافی غیر از خدمت به مردم و توسعه و پیشرفت شهرستان نهاوند در عرصه انتخابات حضور یافته اند، به مردم خیانت کرده اند.

مولوی گفت: مردم باید به کاندیداهایی رای دهند که متخصص و متعهد و ولایتمدار باشند و در سوابق کاری و مدیرتی آنها سلامت،صداقت و خدمت به مردم دیده شود.

وی اضافه کرد: شورای شهر و شهرداری سر خط مدیریت و توسعه شهر قرار دارند و هر چه افراد لایق، مدبر و متعهد در این جایگاه حضور یابند توسعه و پیشرفت شهری با برنامه ریزی علمی رقم می خورد.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه کاندیداهای شواری اسلامی شهر و روستا  باید با خود صادق باشند، گفت: اگر ایده و تخصصی برای پیشرفت شهر و روستای خود ندارند و توان علمی و تخصصی مورد نیاز در شوارهای اسلامی را در وجود خود احساس نمی کنند وارد این عرصه نشوند.

مجتبی مولوی اظهار داشت: کاندیداهای شورای شهر برای جمع آوری رای اقدامات شورای سوم را تخریب نکنند زیرا این اقدام از انصاف و عدالت به دور است.

مولوی ادامه داد:  کاندیداهای شورای شهر باید برنامه‌های خود را برای شهر ارائه دهند و در زمینه قول‌های خود فکر کنند تا وعده های آنان عملیاتی و قانونی باشد.

 وی در پایان از 193 شعبه اخذ رای در این شهرستان خبر داد و افزود: 188 شعبه ثابت و پنج شعبه سیار پیش بینی شده که در هر یک از این شعب اخذ رأی یک صندوق اخذ رأی برای جمع آوری آرای ریاست جمهوری و یک صندوق اخذ رأی برای جمع آوری آرای کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا در نظر گرفته شده است

 
:: برچسب‌ها:
ن : حسین صادقی
ت : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد