شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

حجت الاسلام و المسلمین 'حسین گروسی' در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه نهاوند در مصلی این شهرستان افزود: برای تحقق حماسه سیاسی لازم است مردم چند اصل که همان توصیه های مقام معظم رهبری است را مد نظر قرار:


دهند تا شاهد ناکام ماندن توطئه های دشمنان شوند.
وی با بهره گیری از کلام مقام معظم رهبری افزود: اولین اصل بنا به فرموده رهبر انقلاب داشتن درک صحیح از واقعیتهای داخل و خارج است که ما می توانیم توطئه های دشمن برای نابودی اسلام را در سوریه ،عراق و افغانستان و دیگر ممالک اسلامی ببینیم.
وی گفت: دومین معیار از نظر رهبر انقلاب داشتن بصیرت بالای سیاسی است که در این زمینه مردم ما نشان داده اند که از هوش بالای سیاسی برخوردار بوده و موقعیت شناس می باشند .
وی حفظ وحدت و انسجام را از مهمترین مولفه های شرایط کنونی جامعه عنوان کرد و گفت: دشمن به دنبال آن است که با ایجاد تفرقه بین گروهها و سلایق سیاسی در صفوف واحد مردم رخنه ایجاد کرده و حضور آنان را در انتخابات کم رنگ کند اما مردم با حفظ وحدت در انتخابات حماسه می آفرینند .
وی حضور در انتخابات را واجبی شرعی عنوان کرد و گفت: امروز وظیفه همه مردم است که در انتخابات شرکت نموده و به وظیفه دینی و ملی خود عمل کنند .
وی نتیجه انتخابات را پیروزی مردم و شکست دشمن عنوان کرد و گفت: مهم در انتخابات حضور حداکثری است زیرا حضور مردم باعث عقب نشینی دشمن و یاس و سرخوردگی او از ادامه خصومت با نظام اسلامی خواهد بود.
:: برچسب‌ها: شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد