شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: امام جمعه نهاوند گفت: دخالت دشمنان عزم ملت ایران را برای تحقق حماسه سیاسی بیشتر می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی ظهر دوشنبه در شورای فرهنگی شهرستان نهاوند در سال جدید  که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت:


با پیروزی انقلاب اسلامی و نگرشی که حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری داشته اند، انتخابات گذشته در جای خود برگزار شد و حتی یک روز تأخیر هم در برگزاری انتخابات نداشتیم.

مغیثی گفت: باید در انتخابات مدال اخلاق را کسب کنیم و با رعایت اخلاق در انتخابات بر مشارکت مردم بیافزایم،

وی افزود: باید مطالبات شورای فرهنگ عمومی را به صورت شفاف از کسانی که در عرصه انتخابات ظاهر می شوند، بخواهیم.

وی از اعضای شورای فرهنگ عمومی  خواست با هوشیاری و بیداری مردم، توطئه دشمنان را قبل از انتخابات، در زمان انتخابات و بعد از انتخابات خنثی کنند.

امام جمعه نهاوند اعلام کرد: اگر به سخنان چند ماه گذشته مقام معظم رهبری در خراسان شمالی نگاه کنیم، مقام معظم رهبری گام به گام وارد انتخابات شدند و هم برای خنثی کردن توطئه دشمن و هم برای امید بخشی به مردم راهکار ارائه دادند و مقام عظمای ولایت کلید واژه این انتخابات را انتخابات آزاد دانستند.

فرماندار نهاوند نیز در این جلسه اظهار داشت: نقش رسانه ها برای بستر سازی انتخابات مهم است و  رسانه ها نباید به دنبال سیاه نمایی باشند.

مجتبی مولوی افزود: مهم‌ترین هدف تبلیغات رسانه‌ای دشمن در مقطع کنونی تلاش برای کاستن از مشارکت مردم در انتخابات است ولی مردم ایران اسلامی بارها نشان داده‌اند که تحت تأثیر چنین تبلیغاتی قرار نگرفته دشمنان را مأیوس و سرخورده می‌کنند.

مولوی ادامه داد: تعمیق باورهای اسلامی، اعتلا فرهنگ دینی جامعه، فراهم شدن روحیه کار جمعی، نهادینه شدن فرهنگ شهادت و ایثار، تقویت نهاد خانواده، تحقق جامعه‌ای بر پایه عفاف و حجاب، نهادینه شدن حقوق شهروندی و تقویت امید به زندگی از شاخص‌های بارز تقویت فرهنگ عمومی جامعه است.
:: برچسب‌ها: شورای شهر نهاوند, اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : پنجشنبه ٩ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد