شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

علی پروین چهره محبوب و دوست داشتنی فوتبال ایران و آسیا و اسطوره باشگاه پرسپولیس بنا بر دعوت اصغر جهانیان عصر جمعه به شهرستان نهاوند سفر کرد.

دیدار و روبوسی سید محمد نوری موسوی  هنرمند و بازیگر معروف استان لرستان معروف به ممد جو با علی پروین از لحظه های دیدنی این مراسم بود.

با اینکه شروع مراسم ساعت 16 عصر اعلام شده بود اما ساعت 15:30 عصر جمعه ظرفیت سالن ورزشی علیمرادیان به صورت کامل پر  شده بود و  دیگر جای برای سوزن انداختن نبود.

بقیه عکسها در ادامه مطلب:


اصغر جهانیان بعنوان فردی که برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی مردم نهاوند در روز مبعث هنرمندان و ورزش کاران مطرح کشوری را به نهاوند دعوت کرده بود در کنار علی پروین قرار گرفت تا به شدت مورد تشویق مردم نهاوند قرار بگیرد.

 

مجری این مراسم بر عهده حسین صادقی و مجری معروف صدا و سیمای شبکه افلاک لرستان طحانی بود.

استقبال مردم بیش از حد تصور بود تا جای که مامورین انتظامات داخل سالن قادر به کنترل جمعیت داخل سالن و بیرون سالن نبودند .

علی پروین به احترام مردم نهاوند قیام می کند و ضمن قدردانی و تشکر از ابراز احساسات مردم فهیم و با فرهنگ نهاوند اصغر جهانیان را جوانی مدبر و با هوش مدیر خطاب می کند.

علی پروین در میان تشویق بی امان مردم نهاوند وارد مجتمع ورزشی نهاوند شد

علی پروین درپاسخ سوال مجری برنامه در مورد خاطرات علی پروین با اسطوره با شگاه استقلال مرحوم ناصر حجازی به  احترام مرحوم حجازی به پا می ایستد

علی پروین  از ابراز احساسات مردم نهاوند نسبت به  اصغر جهانیان به وجد آمده و می گوید بعد از 30 سال است که دعوت فردی را برای سفر به شهرستان پذیرفته است.

علی پروین در کنار ممد جو و اصغر جهانیان در حضور مردم نهاوند قول داد در صورتی که اصغر جهانیان وارد شورای شهر نهاوند شود تیم فوتبال پرسپولیس تهران را برای یک دیدار دوستانه به نهاوند بیاورد.

طحانی مجری معروف صدا و سیمای خرم آباد مات و مبهوت  در حال نگاه کردن به خیل عظیم مردم نهاوند است .

خبرهای کامل این مراسم با عکسهای جدید در روزهای آینده منتشر می شود/
:: برچسب‌ها: سایت باشگاه پرسپولیس
ن : حسین صادقی
ت : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد