شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

ئیس سازمان حج و زیارت استان همدان گفت: در حمله تروریستی به کاروان های زائران ایرانی در منطقه هارونیه در 80 کیلومتری شمال شرق بغداد که ظهر جمعه اتفاق افتاد، 10 زائر همدانی شهید شدند.

حجت الاسلام عباس اسماعیلی اظهار داشت:


در این حادثه ملاحسین معصومی(مدیر کاروان)، حجت الاسلام احمد حجتی (روحانی کاروان)، علی کاظم نعیمی به همراه فرزندش احمد نعیمی، ابراهیم هنرمند، مهین الماسی نهنجی، رجب کاویانی،‌ آذر کاویانی، فرخنده عبدالله و حسینعلی قربانی به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه امروز بغداد تعطیل است و فردا کارهای قانونی برای بازگرداندن پیکر شهدا انجام می شود، گفت: اقدامات برای بازگردادن سریع تر پیکر شهدا در حال انجام است.

وی اضافه کرد: 12 نفر از زائران نیز مجروح شده اند که سه نفر از آنها در بیمارستان بغداد بستری و دونفر در بیمارستان طالقانی کرمانشاه تحت درمان هستند و بقیه به سلامت بازگشته اند.

لازم به ذکر است، مجروحان حادثه انتحاری دیروز زائرانی از استان های کرمانشاه و همدان بودند که صبح جمعه با دو دستگاه اتوبوس از مرز خسروی عازم عتبات عالیات شدند و ساعت ۱۳ جمعه هدف حمله انتحاری یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده در منطقه "شهربان" نزدیک شهرک "المقدادیه" در ۹۰ کیلومتری شمال بغداد قرار گرفته که این حادثه 57 شهید و مجروح را به دنبال داشت.
:: برچسب‌ها: حوادث ایران, مطبوعات استان همدان, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : یکشنبه ۱٩ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد