شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

براساس نظرسنجی صورت گرفته در مرکز افکار سنجی مهر که هفته گذشته و به صورت تلفنی انجام شد،  قریب به 70 درصد بیان داشته اند که" قطعا در انتخابات شرکت می کنند" 8.8 درصد اعلام کرده اند "به احتمال زیاد شرکت می کنند".

کز افکارسنجی مهر در یک نظر سنجی تلفنی به بررسی دیدگاه شهروندان مراکز استان های کشور درباره :


انتخابات ریاست جمهوری پرداخته است.این نظر سنجی در روزهای 11 و 12 خرداد ماه از بین شهروندان 18 سال و بالاتر صورت گرفته که در آن از بین تماس با بیش از بیست هزار شماره تلفن با 2067 نفر از شهروندان به صورت تلفنی مصاحبه انجام شده است.

بر اساس نتایج 69.4 (قریب به 70 درصد) بیان داشته اند که" قطعا در انتخابات شرکت می کنند" 8.8 درصد اعلام کرده اند "به احتمال زیاد شرکت می کنند" و در مقابل 7.1 درصد بیان کرده اند که "قطعا شرکت نمی کنند".این در حالی است که 21.8 درصد هنوز تصمیمی قطعی برای شرکت در انتخابات نگرفته اند.

 

همچنین از نظر 55.4 درصد پاسخگویان " اکثر مردم در انتخابات شرکت می کنند20 درصد اظهار کرده اند که مردم" کم و بیش شرکت می کنند"و از نظر 10.3 درصد آنان " تعداد کمی از مردم در انتخابات شرکت می کنند".

علاوه بر این در مورد شانس پیروزی کاندیداها بر اساس نظر پاسخگویان نتایج حاکی از 26.9 درصد قالیباف، 12.1 درصد جلیلی، 8.2 درصد ولایتی، 5.7 درصد رضایی، 4.8 درصد روحانی، 3.4 درصد عارف و 3 درصد حداد عادل و 0.7درصد غرضی نفرات اول تا آخر هستند.ضمن اینکه 28.4 درصد افراد به این سوال پاسخ " نمیدانم "داده اند.

بر اساس این نظر سنجی 45.3 درصد پاسخگویان عملکرد دولت را در حد" خوب و خیلی خوب" و 24.5 درصد "متوسط " و 25.7 درصد در حد " ضعیف و خیلی ضعیف " ارزیابی کردند
:: برچسب‌ها: انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران, وزارت کشور, ایجاد نظر سنجی صدای نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : یکشنبه ۱٩ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد