شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

مجتبی مولوی'عصر شنبه در گردهمایی مدیران و کارکنان آموزش و پرورش نهاوند در سالن اجتماعات فرمانداری افزود: انتخابات امروز با سرنوشت فردی و جمعی و اقتدار نظام اسلامی گره خورده است لذا حضور در این عرصه نباید حداقلی و رفع تکلیفی باشد بلکه لازم است مردم وظیفه خود را درحضوری حداکثری و از سر تکلیف بدانند.

وی با اشاره به سال حماسه سیاسی گفت:


مشارکت گسترده در انتخابات و خلق حماسه سیاسی برای ناکام گذاشتن توطئه دشمنان یک بعد اهمیت این پدیده مهم می باشد و طرف دیگر آن نیز انتخاب اصلح است که می بایست از سوی مردم مد نظر قرار گیرد .
'مولوی'با تبیین اهداف انقلاب اسلامی مردم ایران، تشکیل نظام جمهوری اسللامی را مبتنی بر رای مردم عنوان کرد و گفت:اصولا اداره جامعه در نظام مردم سالاری دینی متکی بر آرای عمومی است و معمار کبیر انقلاب نیز همواره بر رای مردم تاکید داشته و از سال ۴۲ به دنبال حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش بودند.
وی گفت: ایجاد استقلال و آزادی در کشور و رفع مشکلات پیش رو مستلزم دادن هزینه است و برطرف شدن این مشکلات نیز جز با همت آحاد مختلف مردم امکان پذیر نخواهد بود .
وی با تشریح اهداف استکبار جهانی و دشمنان نظام در خصومت با انقلاب اسلامی گفت: استکبار جهانی در نظر دارد از طریق رخنه در صفوف واحد ملت آنان را نسبت به نظام دلسرد نموده و حضور مردم در انتخابات را کم رنگ جلوه دهد .
فرماندار نهاوند گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث میشود که پیوند ناگسستنی مردم و مسئولین برای دشمنان بیشتر نمایان شده و چشم طمع و تعرض آنان از نظام اسلامی منحرف شده و مصونیت برای کشور به وجود آید .
وی مردم ایران را مردمی با بلوغ فکری بالا عنوان کرد و گفت: مردم ایران مردمی هستند که ویزگی بارز آنان بصیرت و بلوغ فکری بالا است که درسطح دنیا نیز با این صفت شناخته می شوند لذا انان با حضور در انتخابات این بلوغ و فضل خود را به رخ جهانیان خواهند کشانید.
وی از فرهنگیان خواست که به عنوان گروههای مرجع و تاثیر گذار در جامعه هم خود در انتخابات حضوری فعال داشته باشند و هم دیگران را به مشارکت گسترده تشویق نمایند.
:: برچسب‌ها: اداره آموزش و پرورش شهرستان نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : یکشنبه ۱٩ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد