شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

محمد باقر قالیباف با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور اظهارداشت: هم اکنون در پیچ تاریخی هستیم اما اقتصاد به گل نشسته و دیپلماسی لاک پشتی ما را از این پیچ تاریخی عبور نمی دهد.

محمد باقر قالیباف در جمع دهها هزار نفری مردم مشهد که در مجموعه شهید بهشتی برگزار شد اظهار داشت:


باید بتوانیم امورات اجرایی کشور را به کسی بسپاریم که بتواند به این مدیریت خسته و بسته کنونی پایان دهد و خون جدیدی در مدیریت کشور جاری کند.

وی تاکید کرد: نه ملت و نه دولت آینده فرصت آزمون و خطا نداریم چون به پیچ تاریخی رسیدیم و اقتصاد به گل نشسته و دیپلماسی لاک پشتی ما را از این پیچ نجات نمی دهد.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: ملت ما از هر خلف وعده،  توجیهات غیرمنطقی خسته شده اند اما همچنان به آرمانهای خود پایبند است.

 وی با بیان اینکه به دولت فضایی و روی کاغذ نیاز نداریم اظهار داشت: دولتی می خواهیم که با همت جهادی و غیرت مشکلات را از پیش رو بردارد.

وی خاطر نشان کرد: ادامه وضع موجود نه بازگشت به گذشته به صلاح کشور نیست چون گذشته را که همه را دیدند و شرایط کنونی از نظر اقتصای همه را در رنج قرارداده بنابر این یک دولت جهادی می خواهیم که مشکلات را از پیش رو بردارد.

قالیباف سخنان خود را که بارها با تشویق و تکبیر حاضران مواجه شده بود با فریاد "یا علی" پایان داد.

فرزند شهید شوشتری در این مراسم به قالیباف خیر مقدم گفت.

برخی از نمایندگان استان خراسان رضوی و نمایندگان ادوار مشهد در این مراسم حضور داشتند.

ازدحام مردم مشهد به حدی بود که خیابان فردوسی مسدود شده و هزاران نفر از طریق ویدیو کنفرانس در خیابانهای مجاور مراسم سخنرانی قالیباف را دنبال می کردند. که این جمعیت با وجود پایان مراسم همچنان در خیابانها حضور دارند و شعارهایی در حمایت از قالیباف سر میدهند.
:: برچسب‌ها: انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : یکشنبه ۱٩ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد