شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

سخنگوی ستاد انتخاباتی عارف خبرداد که عارف در دیدار با هاشمی گزارش کلی از فعالیت های انتخاباتی اش را ارائه و درباره بعضی از بداخلاقی های انتخاباتی با او گفتگو کرد اما از وی هیچ درخواستی نداشته است.

حسن رسولی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمد رضا عارف در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره دیدار عارف با آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:


عارف در این دیدار گزارش کلی از فعالیت های انتخاباتی اش را ارائه کرد و همچنین در خصوص بداخلاقی های سیاسی در ایام انتخابات سایر رقبا با ایشان گفتگو کرده است.

سخنگوی ستاد انتخاباتی عارف تاکید کرد : وی هیچ درخواستی از هاشمی نداشته است . 

وی ادامه داد: دیدگاه های عارف همان دیدگاهای قبلیش است و مانند گذشته از نظرات خاتمی استقبال می کند و نظر وی را قبول دارد.

در پاسخ به این سوال که آیا روند نظر سنجی ها در اجماع بین روحانی و عارف تاثیر گذاز است گفت: تفاوت ها در نظر سنجی ها معنا دار است و هر جا که نظر سنجی می شود نتایج متفاوتی به دست می آید و شرایط انتخابات روز به روز تغییر می کند.

رسولی تاکید کرد: سازوکار اجماع را خاتمی مطرح می کند و عارف تابع نظر خاتمی است.
:: برچسب‌ها: انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران, وزارت کشور
ن : حسین صادقی
ت : یکشنبه ۱٩ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد