شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند گفت: 30 فعال و خادم مراسم اعتکاف نهاوند تجلیل می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسین گروسی ظهر یکشنبه در مراسم معارفه امام جماعت روستای شهرک نهاوند اظهار داشت:


در شرایط کنونی که دشمنان اسلام با تبلیغات و برنامه های گسترده در صدد کم رنگ کردن عبادت و پرستش خداوند در میان ملتهای جهان هستند،  احیای مراسم عبادی اعتکاف آنهم به شکل عمومی و گسترده در گرایش مردم به سوی خدا جویی اثر بسزایی دارد.

وی افزود: اگرچه اعتکاف یک عمل عبادی است اما نمیتوان اثرات اجتماعی و اخلاقی آن را نا دیده گرفت به خصوص درایران اسلامی که بعنوان پایگاه جهان اسلام در جهان شناخته می شود.

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند عنوان کرد: مراسم عبادی اعتکاف در مساجد مختلف در کشورهای جهان نمادی از وحدت و همبستگی مسلمانان است زیرا بودن مردم به مدت سه شبانه روز در آن فضا و حالت معنوی، بدون تردید محبت و صمیمیت را بیشتر می کند که نتیجه آن منجر به اتحاد و هم بستگی می شود.

گروسی گفت: اداره تبلیغات اسلامی نهاوند از 30 نفر از فعالان امر اعتکاف در روز 19تیرماه جاری تجلیل و از خدمات و تلاش‌های ارزنده خادمان اعتکاف قدردانی خواهد کرد.
:: برچسب‌ها: سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : دوشنبه ٢٠ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد