شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند-خبرگزاری مهر: فرماندار نهاوند گفت: عمل به قانون و رعایت اصل بی طرفی مهمترین وظیفه مسئولین اجرایی انتخابات است.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی مولوی ظهر یک شنبه در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای شهرستان نهاوند که در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، اظهار داشت:


مشارکت و همبستگی و حضور گسترده مسئولین و مردم در انتخابات 24 خرداد عامل مهم تحقق حماسه سیاسی است.

مولوی با اشاره به اینکه نمایندگان فرمانداری در شعبات اخذ رای بعنوان نماینده دولت در پای صندوق های رای هستند، افزود: مدیریت شعبه، مراقبت و صیانت از حق و حقوق کاندیداها و رای مردم بر عهده نماینده فرماندار است که با حفظ بی طرفی و هماهنگی با سایر اعضای شعب در راستای برگزاری سالم و بدون حاشیه انتخابات تلاش می کنند.

وی گفت: نمایندگان فرماندار باید شناخت و تسلط کافی به قوانین اجرایی انتخابات داشته باشند تا در روز انتخابات با مشکل مواجه نشوند و انتخابات به نحو احسن انجام شود.

فرماندار نهاوند عنوان کرد: نمایندگان فرماندار نقش نظارتی دارند و هیچگونه دخالتی در رای دادن مردم نخواهند داشت و حق حمایت از هیچ کاندیدایی را ندارند.

مجتبی مولوی افزود: عوامل اجرایی صندوق ها باید با نمایندگان فرماندار تعامل جدی داشته باشند و نمایندگان نیز باید شرایط لازم برای برگزاری انتخابات را در شعب فراهم کنند.

مولوی برگزاری انتخابات را از نشانه های مردم سالاری دینی در ایران اسلامی عنوان و گفت: حضور پرشور و آگاهانه مردم در انتخابات نمود بارز بیعت مردم با ارزش های انقلاب، پیروی از راه حضرت امام خمینی  (ره)و مقام معظم رهبری و خون پاک شهیدان است.

وی بیان داشت: نمایندگان فرماندار در سر صندوق های رای باید با اقتدار کامل مدیریت و با اتکاء به قانون مداری، انتخابات سالمی را برگزار و از آراء مردم پاسداری کنند.

وی تاکید کرد: تک تک آراء مردم تیری بسوی قلب دشمن وعمل به این تکلیف الهی، شرعی و قانونی وظیفه همه است.
:: برچسب‌ها: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای نهاوند, شهر خبر
ن : حسین صادقی
ت : دوشنبه ٢٠ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد