شنیده میشود بودجه شهرداری نهاوند امسال 34 میلیارد تومان پیشنهاد شده است------ساختمان دخانیات با حکم دادستانی تخریب می شود------خبرنگاران نهاوند از زحمات فرماندار تقدیر کردند---------ضوابط ساخت و ساز در نهاوند رعایت نمی شود ---------
 

نهاوند - خبرگزاری مهر: سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند گفت: مشارکت و حضور مردم در انتخابات رای به حاکمیت نظام اسلامی است.

حجت الاسلام حسین گروسی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت:


تمام دشمنان اسلام از داخل و خارج از کشور کمر همت بر این بسته اند که نگذارند مردم پای صندوق های رای حاظر شوند و خواهان ایجاد تفرقه و شکاف بین مردم هستند.

گروسی ادامه داد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری هر رای در انتخابات 24 خرداد ماه امسال از سوی مردم رای به حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این حضور موجب یاس و ناامیدی بدخواهان و مستکبرین خواهد شد.

وی گفت: لازمه خلق حماسه سیاسی، شناخت عمیق آحاد جامعه از شرایط و موقعیت خطیر کشور و آگاهی دهی از توطئه های دشمنان انقلاب و وجود بصیرت است.

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند با بیان اینکه ممکن است در اظهارات برخی نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها مطالبی در نقد شرایط موجود از جمله شرایط اقتصادی مطرح شود، افزود: در انعکاس این گونه نظر‌ات باید مراقب بود که اخبار و تحلیل‌های ما سبقه سیاه‌نمایی و چالش‌های اقتصادی را به خود نگیرد و در نهایت موجبات تضعیف عناصر درون نظام و تقویت جبهه دشمن فراهم نیاورد.

حسین گروسی اظهار داشت: یکی از مهمترین عوامل مؤثر در خلق حماسه سیاسی وحدت و همدلی مسئولان ارشد کشور است که این عامل از یک طرف موجب دلگرمی مردم برای حضور در انتخابات می‌شود و از طرف دیگر نا امیدی دشمنان را رقم زده و دست آنها را در تحرکات رسانه‌ای و سیاسی می‌بندد.

گروسی بیان داشت: مردم آگاه و ولایی ایران، با شرکت آگاهانه و پرشور در انتخابات و خلق حماسه سیاسی، بار دیگر تمام بدخواهان و دشمنان قسم خورده را مایوس خواهند کرد.
:: برچسب‌ها: مراسمات نهاوند, سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند
ن : حسین صادقی
ت : دوشنبه ٢٠ خرداد ۱۳٩٢
نظرات ()
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به حسین صادقی مي باشد